Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mi történik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi történik, ha egyszer már megvolt a "kémia", kölcsönös vonzódás, flört, esetleg valamivel több is, de valamiért nem lehetett folytatás?

Figyelt kérdés

Ha újra találkoztok:

El tudtok vonatkoztatni attól, hogy korábban vonzódtatok az illetőhöz?

Ha olyan a helyzet, összejönnétek vele?

Vagy képesek lennétek csak barátként/ismerősként tekintetni rá a későbbiekben?


2019. okt. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és volt már ilyen az életemben. Nem, nem tudok elvonatkoztatni. Sajnos gyakran találkozunk, és mindannyiszor eszembe jut,hogy vajon jó-e,hogy nem lett folytatás.Barátként sosem tudnék tekinteni Rá, ha Vele szemben állok bármiről beszélünk mindig kettőnkre fókuszálok.

Ráadásul nem beszéltük ki miért is mentünk el egymás mellett, és azt sem tudom,hogy Ő mit érez most irántam.

2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel nézve, az, hogy össze jönnék-e vele attól is függ, hogy mi volt az oka annak, hogy nem lett több. Ha valakivel kölcsönös a vonzódás, nem hiszem, hogy tudnék rá csak barátként tekinteni, talán ha sokáig nem találkoznánk.
2019. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyenek általában lecsengnek. Voltam így pár évvel ezelőtt egy sráccal, a vonzódás elég erősen megvolt, gyakran flörtölgettünk, egyszer úgy hozta a helyzet hogy még együtt is aludtunk (szigorúan csak alvás volt), és ennyi. Sokáig gyötört az egész, hónapokig rágódtam rajta, hogy mi lett volna ha hagyom hogy megcsókoljon... De utána igyekeztem elengedni az egészet, közben zajlott az élet, aztán tavaly úgy alakult hogy ismét kicsit felmelegítettük az ismeretséget. Elhívott randizni, és egyértelműen lett volna esélyem rá, hogy több is legyen a dologból, viszont addigra már valahogy teljesen elmúlt a varázs. Részemről legalábbis. Már semmi vonzalmat nem érzek iránta.
2019. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a férfi oldalra is...
2019. okt. 26. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elmúlik. Ha nem lett belőle semmi, annak oka volt. Hamar túl is teszem magam rajta. A vonzódás is elmúlik, mintha elvágták volna. Nem jönnék vele össze, barátkozni sem akarnék, inkább távoli ismerősként kezelném.

F

2019. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtörténhet, hogy elmúlik a “kémia”, vonzódás. Az is lehet, hogy fellángolás volt, illetve átmenetilag rajongott az egyik személy a másikért, örült, hogy van valaki az életében, aztán elmúlt a lelkesedés és ráunt az egészre.


Teljesen helyzetfüggő az, hogy összejönnék-e vele, az attól függ, hogy miért lett vége.


Személyszerint képes lennék barátként/ismerősként tekinteni rá, ha amúgy vannak közös témáink és tudom azt, hogy az illető is eltud vonatkoztatni a korábbiaktól, tehát azért tartja velem a kapcsolatot, mert vonzódik hozzám.

Csak akkor tudunk barátok maradni, ha valóban barátként tekintünk egymásra és nem csak hátsó-szándékú dolog ez a barátkozás.

2019. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tehát nem azért tartja a kapcsolatot*
2019. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!