Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak azok a nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a nők, akiknek nem az arc fontosabb?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy a belső a legfontosabb nekik (most ne mondjátok el ismét, nincs nagy baj a belsőmmel)


Szóval hogy lehet rátalálni azokra a hölgyekre, akiket egy -számukra!- esztétikusabb férfi test jobban vonz, mint egy helyes arc?


Kort is kérek írni, meg jöhet kiegészítés is.



2019. okt. 27. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz esztétikus test alatt? Ha elmész kondiba és körülnézel, vannak ott bőven olyan emberek, akiknek nem a legjobb az arcuk, de a test felhozza őket. Eleve egy tokás, pufi arcból is jobb lesz az eredmény, ha az illető lefogy. Az izmok meg nyerők.
2019. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Engem a helyes arc vonz jobban, szóval nem nálam.
2019. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

19:49 -es, korod nemed elárulod?

Esztétikus test alatt olyant értek, ami az adott nőnek kimondottan vonzó, és örülne ha olyan pasi masszírozná vagy szívesen hozzáérne ahhoz a testhez, mert vonzza.

2019. okt. 27. 20:02
 4/17 A kérdező kommentje:
20:02-es, kort is írhatnál.
2019. okt. 27. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:

#3: Férfi, 27 :D

Szóval ilyen testre gondolsz?

[link]

2019. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Nekem azért az arc a fontosabb, mert a szex nem annyira fontos. Ha a szex fontosabb lenne, a test is az lenne.
2019. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha neked ilyen test a nyerő (annak ellenére, hogy férfi vagy), akkor igen, ilyenre. Már leírtam hogy milyenre, ne legyél ilyen csökevényes
2019. okt. 27. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem vagyok csökevényes, de ha ilyen tested van, akkor bárhol találhatsz olyan nőt, akinek kelleni fogsz.
2019. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen testem, mint ahogy a népesség legnagyobb részének is ettől sokkal hitványabb a teste. Az enyém is, de még így is benne vagyok a legjobb 30%-ban
2019. okt. 27. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: Oké, de akkor ez a kérdés most miről szól? Nem néz ki jól az arcod és olyan nőket keresel, akiknek a férfiasabb, esztétikusabb test a fontos? És benne vagy a legjobb 30%-ban? Megmutatnád, hogy szerinted milyen az a legjobb 30%?
2019. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!