Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A belső, vagy a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső, vagy a külső a fontosabb vajon?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki nem az esetem, de úgy gondoltam adok egy esélyt, beszélgessünk. A belsője nagyon szimpatikus, olyan ember akivel lehet komolyan tervezni. Attól függetlenül, hogy külsőleg nem a tipikus esetem, sőt igazából teljesen ellentéte, még működőképes lehet?
2019. okt. 22. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt nő vagy? Ha igen, eltudod dönteni.

Ha nem akkor ez a kategória nem neked való.

2019. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettő fontos szerintem. Ha belsője vonzó számodra, de külsőleg nem, akkor idővel fog jönni egy "jobb" és jön a megcsalás/szakítás. De adhatsz neki egy esélyt.
2019. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ismerd meg, aztán eldöntöd ;)
2019. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet működőképes.

Aki nem tetszik, de egyébként nagyon szimpatikus, azokból lesznek a baráti barátok. (Nem kell mindenáron dugni!)

2019. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az én pasim pont ilyen volt, esküszöm az évek alatt megszépült a szememben!
2019. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 he84 ***** válasza:
100%

Volt hogy én is olyan férfival szimpatizáltam így, hogy a belsője szimpi több dologban, de külsőre nem annyira, legfeljebb kicsit, legalábbis vonzalmi szinten. 100 kiló feletti kövér, bár nem szoktam a kövéreket elítélni. Ennek ellenére bejött vonzalmilag is. Bár addigra már több éve ismertük egymást, főleg netről. Ám ő nem vonzósott úgy hozzám.


Hidd el kérdező, hogy sokan megérdemelnek esélyt, főleg ha belsőre szimpi az adott illető. A külső az idő múlásával változhat is, ahogy egyre idősebbek leszünk, ezt is el kell fogadni. A belső a fontos, mert az tartja össze az embereket.

2019. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mind a kettő fontos. Nem jönnék össze soha olyannal, aki nekem nem tetszik külsőre.
2019. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

A kérdés az, hogy vonzódsz hozzá? Mit érzel iránta?


Én személyszerint nem várom el, hogy olyan pasim legyen, mint akit elképzelek magamnak s ideál külsőre, amíg úgy érzem, hogy vonzódok hozzá! Akihez nem vonzódok, azzal nincs mit kezdeni.


Voltam ilyen helyzetben, külsőre nem voltam elragadtatva, de esélyt adtam valakinek, mert érdekes embernek tűnt. Aztán egyrészt rájöttem, hogy nem vonzódom hozzá, másrészt a személyiségéből is kicsit kiábrándultam, ahogy jobban megismertem, mert önbizalomhiányos volt eléggé szegény..

2019. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettő. A vonzódás kell, főleg az elején. Hány évesek vagytok? Nem kell leragadni, millió másik ember van.
2019. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!