Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meguntam a randizást. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a randizást. Nem tudok bízni a pasikban. Veletek történt már ilyen csalódás?

Figyelt kérdés
Pénteken randiztam egy pasival, velem volt 4,5 órát, jól éreztük magunkat. Jót beszélgettünk, ettünk, ittunk. Megfogta a kezem, úgy sétáltunk, meg is csókolt. Ma egy üzenet fogadott viberen, hogy mégsem tudná velem elképzelni, mert mást keres. Eléggé gyomrosnak éreztem, mert azt hittem minden jól haladt. Nagyon csalódottnak érzem magam, nem is akarok egy ideig randizni, inkább a tanulásra koncentrálok. 31/N
2019. okt. 27. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen érzésem, még a nyáron, részben hasonló okból, bár a legtöbb randinak én vetettem véget, de nagyon besokalltam és megfogadtam hogy nem is fogok már igent mondani senkinek semmiféle randira, mert totál felesleges, úgysem lesz egyikből sem semmi. Elengedtem a dolgot, és ebben a hónapban teljesen váratlanul megismertem valaki nagyon különlegeset, egy olyan helyen, ahol a legkevésbé sem számítottam volna rá és ahová a legkevésbé sem volt kedvem menni. Ő a legelső azok közül akikkel randiztam, aki komolyan érdekel, akit szeretek, aki mellett teljesen önmagam lehetek. Igaz lehet amit itt is szoktak írni, ha nem akarja az ember, akkor jön a szerelem. Persze ehhez nem árt, ha jól érzed magad a bőröndben.
2019. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem ebben a hónapban ez volt a harmadik randim. Elsőnek kifogtam egy tanulatlan tuskót, azt én koptattam le. Másodjára nekem nem jött be az illető. A péntekinek úgy megörültem, élőben is jóképű volt. Nálam megvolt a szikra, minden jó volt, erre ma ilyen üzenet fogadott. Nagyon rosszul esett, de inkább ez minthogy ghostingolt volna. Nálam most telt be a pohár ilyen szempontból.
2019. okt. 27. 20:52
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nálam már 5 éve betelt a pohár. Ez már így is marad. Egyedül nyugodtabb, stresszmentesebb az életem.
2019. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
5 év azért még nincs, de én is így vagyok, mint előttem váalszoló
2019. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lassan én is kezdem azt hinni, hogy a párkeresés nem nekem való :) Unom a randik után ezt a "stresszt" hogy na vajon lesz-e valami, lekoptat vagy eltűnik. Kell ez a francnak.
2019. okt. 27. 20:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Közben volt pl utoljára olyan, aki szimpatikus lett annak ellenére, hogy elsőre nem, és hát..finoman szólva jól se néz ki...Se nem fiatal, se nem helyes, kopaszodik, őszül, alacsony, vékony...kis cukinak találtam mégis, mégis rá kellett jönnöm,hogy csak egy idióta, nagyon kiábrándító volt. Pedig végre örültem, hogy na, megkomolyodtam, elfogadok valakit, de aztán kipukkant a lufija ennek...Tök jó csak így lenni...
2019. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Én könnyen randizok pasikkal. Nagyon jól kifogtam, mert már több hónapja naponta többször is szexelek egy kopasz férfival.
2019. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem találtad meg a megfelelőt. De egyértelmű hogy szünetet kell tartanod.
2019. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Barnabas333 ***** válasza:
17%
Meg is érdemled, a nagyon jóképű férfiak nem fognak elköteleződni...
2019. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindketten komoly kapcsolatot kerestünk :)
2019. okt. 27. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!