Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben mi a korrekt az anyagiakat tekintve?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves egyetemista, jól áll anyagilag a családja, de nem őrülten gazdagok, nincs saját keresete. A pasi 23 éves, saját vállalkozása van, magyar viszonylatban gazdagnak számít. Ha elmennek vacsorázni felesben fizessenek? Vagy időként ráhagyhatja a pasira?

2019. nov. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha ismerkedős szakaszban vannak, akkor fizessen mindig az, aki a programot szervezi. Így mindenki a pénztárcájához mérhető programot tud szervezni.
2019. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Felesben vagy felváltva.
2019. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem felváltva fizessenek. Ha a pasi luxushelyekre viszi a csajt, annak a felét a csaj úgysem fogja tudni kifizetni (a kérdésből ítélve akarni sem akarja).

Hívják meg egymást különböző helyekre felváltva, és akkor elkerülhetik a kínos helyzeteket.

2019. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a felezgetést mindig olyan felesleges fillérbszásnak tartottam. Szerintem azért az a 8-10 ezer forint még egy átlag fizetésű embernek sem akkora anyagi hátrány, talán kicsit ciki is számolgatni, hogy jó akkor én adok 4630 forintot te meg 5210-et. Sokkal értelmesebb szerintem felváltva fizetni. Az egyik alkalommal fizeti a vacsit az egyik fél, következő alkalommal a másik. Vagy ha mondjuk nincsenek egy szinten anyagiakban akkor ha olcsóbb program van mondjuk egy kávézás akkor azt fizeti a kevésbé gazdag fél, ha drágább program van azt meg a gazdagabb.

Egy olyan kapcsolatban ahol működik a kommunikáció és értelmes emberek szerintem nagyjából be tudják azt lőni, hogy kinek mit és mikor kell fizetni ahhoz, hogy egyenlően rakjanak bele a dologba.

2019. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a pasi hívja az adott étterembe, akkor fizesse is ki. Nyilván az ember ha menni akar valahova, tisztában van a saját anyagi helyzetével és ha valakit elhív, akkor meg is hívja



Ha valaki engem puccos étterembe vinne, amit én nem érek fel, szívesen mennék vele, de megmondanám, hogy ez nem az én árfekvésem. Ha akar menni, meghív, ha nem tud, akkor nem megyünk, mert én nem engedhetem meg magamnak.


Egy ember szüleinek a pénztárcájában turkálni meg amúgy is okádék dolog. Van ismerősöm pénzes szülőkkel, de nincs túlságosan elhalmozva...

2019. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, amíg ismerkednek, addig mindig az fizessen, aki elhívta a másikat (szerintem ez lenne az alap). Ha meg már "hivatalosan" együtt vannak, beszéljék meg, hogy nekik hogy jó. Szerintem egyébként egy egészséges kapcsolatban nem szégyen az, ha általában a jobban kereső férfi fizet, a lány meg ritkábban.
2019. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!