Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként sértőnek találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként sértőnek találom a szexkapcsolatot. Van így más is?

Figyelt kérdés

Randiztunk egy lánnyal akit régebbről ismertem, kiderült hogy a sok elfoglaltsága miatt egyelőre csak szexet akarna. Ez nekem kiábrándító és sértő volt.

Ezzel a lánnyal rengeteg közös pontunk van, ugyanazt tanuljuk, korunkhoz kepest műveltek vagyunk, órákig tudunk beszélgetni mindenről, közös hobbijaink vannak, ambíciózusak vagyunk, passzol a humorunk stb..és ennek ellenére mindössze egy f.rkat lát bennem, mást nem. Amit tôlem akar azt bármelyik üresfejű morrisonos fuckboytól megkaphatná, a közös pontok és a személyiségem nem érdekli. Nagyon kívánom én is, de ez megalázó lenne.


Volt így más férfi is? Nőktől hallom inkább hogy ez zavarná őket.


22/F


2019. nov. 7. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen igazad van, főleg ahogy így leírod a jó kert helyzetet. Úgy látszik csak te vagy okos kettőtök közül, ő a legkevésbé sem az, hiába “művelt”, csak egy ösztönlény.
2019. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*jó kert= konkrét :D
2019. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Na várj egy kicsit...nem pont a sok közös dolog miatt akar szexelni, amiből akár több is lehet?

Mert ha csak a farkad érdekelné akk nem beszélgetne veled órákig hanem csak lovagolna.

2019. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen jogos!

Sajnálom, de fel a fejjel, fiatal vagy még, bőven lesz alkalmad találni olyat akivel párt alkothattok! ☺️


41F

2019. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül megalázó lehet egy szexkapcsolat ha eleve ellene vagy. A kapcsolat ezen formáját vagy el tudja fogadni valaki, vagy nem.

Értékelem a lányban,hogy előre elmondta neked azt,hogy Ő nem akar többet, így megadta a lehetőséget,hogy ennek tudatában belemenj vagy elgondolkozz a továbbiakon.


Manapság egyre több ilyen kapcsolatról hallani. Nem akarja magát lekötni az illető, de szexuális vágyai vannak amiket egy partnerrel szeretne megélni.

Hozzáteszem: ne legyen számodra ez megalázó, hidd el, a szexpartner vonatkozásában is magasra tehetik a mércét, és ahogy írod, ez a lány igényes, értelmes, ebből következően ez rá is vonatkozhat.

2019. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ide egy hosszú megjegyzést lehetne írni.
2019. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok közös pontotok van, de nem érzi úgy, hogy szerelmes lenne beléd, vagy nem tetszel neki annyira, viszont megbízik benned.
2019. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vagyok férfi ugyan, de megvan róla a véleményem. Az egyéjszakásra még tudok legyinteni, egyszer vagy kétszer az ember lehet kíváncsi/hülye/bármi. De aki az ilyen trágya hibrid kapcsolatokba belemegy, annak a fejében gondok vannak. Valaki vagy a párod, vagy a barátod, vagy egy idegen vagy a jobb kezed. Nem a barátod, akivel dugsz de azért féltékeny is vagy rá, ha mással is akar de azért otthonra nem kéne, vagy a párod, akit leszarsz, mert elég, ha hetente látod de amúgy akkor is inkább csak dugod és emberileg nem érdekel. Méltatlan és hiábavaló minden ilyen hibrid.


Abban meg igazad van és én is hányni tudok tőle, mikor valaki kapcsolatot keres, úgy ismerkedik, a másik ennek tudatában randizgat vele, aztán egyről a kettőre HŰŰHA DE HIRTELEN BZMEG rájön, hogy ő erre nem áll készen, de azért annak örülne, ha lenne egy biztos punci a közelben. Ennél még a visszautasítás is kevésbé megalázó. Meg az is hülye, aki belemegy annak reményében, hogy kialakul valami... Hát persze, max az ígéretek földjén...


És akkor megy a hisztike, ha az ember feltételekhrz vagy kapcsolathoz köti a szexet... Adja meg a halál ezeknek az olcsó orgazmust. A legtöbb véglény csak élvezkedni akar energiabefektetés meg alkalmazkodás nélkül, csak elfelejti, hogy az ilyen igényeire ott vannak a tárgyak.

2019. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz.


Megjegyzem, nekem kimaradtak a "kalandok" korábban, ugyanakkor én nem érezném sértőnek ezt..

Azért nem, mert nem attól függ én mennyit érek, hogy a másik aka-re kapcsolatot vagy sem..


Én "veszem magamra", ha valaki nem akar épp elköteleződést és csak laza kapcsolat fér bele vagy csak alkalmi. Attól én nem érzem magam kevesebbnek, ehhez nekem nincs közöm. (Hozzáteszem, irónikus módon mindkét pasi akivel elkezdtem így ismerkedni, ő akart többet... 2.nál már az elején ki is jelentettem, hogy nem álok most készen normális kapcsolatra, mert nem vagyok abban a lelki állapotban( nem akartam bántani meg szivatni senkit). A férfi egyértelműsítette többször is, hogy ő is így van ezzel, de ez elég hamar bukó sztori volt,mi is sokat beszélgettünk, és gyakorlatilag mire találkoztunk, meg már a beszélgetések alatt is éreztem, hogy nincs egyensúlyban az a mit mond a cselekedeteivel..)



Na mindegy, ezt csak azért írtam le, mert nálam sose jött össze ez a csak szex dolog, mindig többet akartak (pedig pont a férfiak nem akarnak elvileg elköteleződni vagy mi állítólag meg mindenki ezt mondja, hát én tök mást tapasztaltam, de ez van). :)

2019. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jómagam több nővel is beszélgettem már. Ők is ugyan úgy gondolkodnak mint te. Nekem ez valahogy nem jön be. Szét tudom választani a szexet a kapcsolattól. Elhiszem hogy xar neked, mert érzelmek kellenek, de lehetne benned valamiféle kíváncsiság is. Van akinek még annyi sem jön össze mint neked.

Ja, és nem érzek együtt veled. Megdugtam volna a nőt így vagy úgy többször is még ha csak annyira érdeklem is.

2019. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!