Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj vagy a többiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy a többiek kezdik korán? Fiúk válaszoljanak inkább de Lányok válasza is jöhet! További Lent!

Figyelt kérdés
Az osztályomból és a sulimból is már szinte mindenkinek van pasija,kivéve nekem. Most leszek 8.-as és már néha rajtam csámcsognak.Nem tudom mi az oka.Nem vagyok nagyképű de nemvagyok se csúnya se kövér.Fiúk ti milyen lányokat szerettek? 15/L
2011. júl. 4. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj! Én is ugyanígy vagyok, már szinte mindenkinek volt barátnője/barátja (kivéve a kövéreknek és a csúnyáknak, habár nem minden esetben). És figyelj, nem vagyunk elkésve! Egyszer csak bejön egy fiú az életedbe, és akkor érzed, hogy ő kell neked.:)

Sok sikert!

2011. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ebben ,lehet ők korábban elkezdik de ezzel elég sok fájdalmat is a nyakukba zúdítanak amiről nem is tudnak talán még.
2011. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nő vagy, egy valamit kell csinálnod várni. Mert mi megyünk, ha kell hanem. Persze ezt legtöbbször támadásnak szokjátok venni..de az már mellékes.:D

Ilyenen nem igazán kell aggódnod.

Olyanok vagyunk mint a sült galamb.

Kár, hogy ti nem:D

2011. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj!!Kicsit levagy maradva a többiektől,de ez nem baj.Vanakinek 18 éves korárase les egy rendes barátja,és nem azért mert kövér,csúnya,arrogánst stb. csak egyszerűen nem jön neki össze :))
2011. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csak az én szememet böki hogy 15 évesen 8.-ba megy?
2011. júl. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

lehet év vesztes-.-


amúgy nem gáz..nincs veled baj.

2011. júl. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 8.-ba megyek 15 évesen. Most lettem annyi, és évet ismételtem, nem buktam... :) Egyébként nincs veled semmi baj, én szeretek is független, szabad lenni. Aztán ha beleszeretek valakibe, akkor majd gondolkozok ezen többet is. :)
2011. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Még nem volt normális, tartós, -a másik,- értelmes kapcsolatom, pedig 19 vagyok. Már kezdem azt hinni hogy félnek tőlem :D Pedig nem vagyok (olyan) ijesztő a 163 centimmel :D

Szerintem nem kell aggódnod, még van időd bőven. Idővel azon fogsz rágódni, hogy: " Miért mindig azoknak tetszem, akik nem tetszenek nekem és miért azoknak nem kellek akik nekem kellenek?!" :) Ez mindig így van :P

2011. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és sajnos ez tényleg így van ahogy az előző mondta(utolsó mondat)..:(
2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4:45

én is év vesztes vagyok mégis 14 évesen mentem 8.-ba...-.-"

2011. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!