Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Próbálkozzak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Próbálkozzak? Vagy egyáltalán fűzzek hozzá reményt? ( Csak normálisak válaszoljanak ) Thanx

Figyelt kérdés
Megismerkedtem körülbelül 4 hete egy sráccal egy házibuliban!Aznap hajnalban(reggel) haza is kisért, akkor nem volt semmi...tartottuk a kapcsolatot következő hétvégén találkoztunk...eljöttünk hozzám és csók volt!Következő hétvégén nem találkoztunk, viszont mindennap beszéltünk msn-en...most pénteken vagy szombaton eljön hozzám segiteni az ecdl-ben! Hogy fogadjam? Puszival? És egyáltalán rákérdezzek, hogy most akkor mivan?Előre is köszönöm!!
2010. szept. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, először puszival... aztán utána úgyis jön a csók majd ha jönnie kell :)
2010. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
FYI it's spelled thanks.
2010. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi okozza a kétségeidet? Az ,hogy nem döntött be azonnal az ágyba? Ha már volt csók, szerintem nyugodtan köszönthedet egy könnyed szájrapuszival.
2010. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt vártam volna el hogy rögtön ágyba döntsön, viszont semmi olyan dologról nem beszéltünk, hogy tudjam, hogy nem csak pillanatnyi "érzése" volt a csók, avagy szeretne is valamit!És msn-en is mellőzi(zük) az ilyen témát!
2010. szept. 23. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
hát 2 puszival köszönt:) de utánna beszélgettünk és konkrétan nem mondta h járunk, viszont nállam volt egész nap!Szerintem alakul!Azért köszönöm mkinek:)
2010. szept. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!