Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin a fiú fizet mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlen, illik felajánlani, aztán alakul, hogy fele-fele vagy a férfi, de pl volt olyan alkalom, hogy totál elfelejtettem a pénztácámat, így a nő kellett hogy fizessen, de ez csak a fizetésnél derülttt ki.
2019. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Én szeretek fizetni az első randin mert szerintem ez is egy gesztus a hölgy irányába. Viszont volt már olyan pocsék randim, hogy inkább leraktam az asztalra az italom árát és leléptem a kis gold digger meg csak lesett.
2019. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Honnan tudjam?

A helyzethez mérten történik.

2019. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem fogadom el első randin, hogy fizessenek helyettem, nem biztos, hogy lesz több randi, tartozni meg nem akarok.
2019. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én mindig fizetek, hamár megtisztel azzal hogy rám szánja az idejét
2019. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Az fizet aki elhívja a másikat.
2019. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ilyen szabály, nem is szerencsés kimondani, hogy márpedig fizessen, mert abból már nemtetszés van. Én az első randin mindig fizettem, és bevallom, még rosszul is esett kicsit, ha a lány pl. csak egy gyümölcslevet kért. Úgy éreztem, azért nem kér valami rendesebbet, mert akkor lekötelezve kellene magát éreznie. (Amúgy nem kellene; szomorú világ lenne, ahol pl. egy koktél árának kifizetése után az ember elvárhatna egy köszönömnél többet...)
2019. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

A legutóbbi első randimon a fiú vette a koncertjegyem,viszont az innivalót én.

A másodikon ő állta az ebédet, én utána elhívtam egy kávézóba,sütiztünk,kávéztunk,azt én fizettem.

Jól esik,ha felajánlja, de szarul érezném magam, ha nem viszonoznám.

2019. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt évben az első randikból nem lett második randi. Egy alkalommal fizette a férfi a teljes összeget, vagyis az én fogyasztásomat is, de csak azért, mert egyben számláztak, nem akarták szétbontani a számlát, és egyikünknél sem volt készpénzben 5 ezernél kisebb címlet, nekem ez kellemetlen volt. Második randi nem volt, mivel nem passzoltunk össze, így igazi visszahívásra sem volt lehetőség.

Első randin én jobban szeretem azt a felállást, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását, és ha megvan az a szimpátia, amiből lesz folytatás, utána már lehet oda-vissza meghívni egymást.

2019. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki a meghívó fél az fizet.
2019. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!