Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi fizessen mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi fizessen mindent a randin?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:


Két huszonéves ember esete ez.

2 hét alatt másodjára taliztam egy lánnyal. Egymástól 120 km-re élünk. Első randin én utaztam a városába, második randin ő és én is féltávnál taliztunk egy köztes városban. Nem vagyok xarrágó, de feltűnt, h mindkét randin én álltam mindent. Elsőn mondjuk csak 2 cappucinot meg 1 colát ivott pár óra alatt, ez még semmi. Második randin meghívtam egy kajára, az ő része kb. 1500 Ft volt. Nem ebbe halok bele, csak fura, hogy fel sem ajánlotta egyik randin sem, h valamivel beszállna vagy valamire meghívna. A legfontosabb tény, h nem én hívtam el randira, hanem közös akarattal történtek a talik. Tehát még azt sem lehetne mondani, hogy te hívtad el, te fizess.

Sosem vertem a garast a fogamhoz eddigi exeimmel kapcsolatosan sem, de ezt most nem tudom hova tenni. Visszautasítottam volna, ha felajánlja, h fizeti a részét vagy fizet valamit, de még ez sem történt meg. A szándék számítana, főleg, h első randin én utaztam hozzá. A lány is dolgozik, nem kiemelkedően keres, de nem is rosszul.


Mit gondoltok?

korral és nemmel pls.


2017. dec. 3. 13:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Szóval a kis társadalmi táncocska hiányzott, hogy ál-matasson a tárca után, te meg bólints egyet?
2017. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos így kell, mert különben nem lesz folytatás :( (bár lehet amúgy sem). Az egyenjogúság ezt követeli meg :D
2017. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Lányként mondom, valóban fel kellett volna ajánlani hogy fizeti. Nekem lesült volna a pofámról a bőr ha nem így tettem volna anno.

De lehet hogy nagyon tartja magát az illemhez: ugyanis, az fizet, aki elhívta a másikat. Ha mind2x te hívtad el, akkor ő valószínűleg tudja és gondolja h alap h te fizetsz.

De valóban, jó lenne ha felajánlotta volna..:/

2017. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%

Az illem azt diktálja, hogy a lány felajánlja a részét, a férfinek pedig ezt vissza kell utasítania, persze ez az első pár randira vonatkozik, utána illik néha a lány meghívását is elfogadni.


Ez a csaj szerintem lehúzós, elég bunkóság, hogy nem ajánlotta fel a részét. Én mindig fel szoktam, de szerencsére mindig vissza is utasítják a pasik. Nemis tehetném meg, hogy folyton én fizessek drága éttermekben meg programokon, még csak egyetemista vagyok, nincs saját keresetem. Épp ezért van gazdag barátom, nincs ebből probléma.

21L

2017. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

4: ez LOL, amit írtál :DDDDDD "Épp ezért van gazdag barátom, nincs ebből probléma". Te nem vagy golddogger, ugye?

A helyzet, h ez a lány jó fej, nem olyannak ismertem meg, mint a többi mai tyúkot, akik pénzre mennek. Szolidan öltözködik, semmi olyan jele, mintha le akarna húzni, keményen melózik korrekt fizetésért, szóval miért akarna lehúzni, ha neki is van pénze és nekem is? Köszi a többi részét.

2017. dec. 3. 13:19
 6/35 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem ismeri akkor az illemet-ez a másik véglet. Fogalma sincs mit illik, mit nem. Annyira zavarban van, hogy találkozik veled, és fizetik is a dolgát, hogy észbe se kap.

Fogalmam sincs :S

2017. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%
#4 vagyok, jesszus, ne legyél már ilyen naiv. Én is szolidan öltözködök és dolgoztam keményen már egyetem mellett is, sőt a részemet is minden randin felajánlom, mégis gazdag pasikra megyek, pedig a franc se gondolná rólam. Erről a csajról meg aztán süt a golddiggerség, mikor még csak meg sem kérdezi, hogy fizesse-e a részét...
2017. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom az etikettet. A randik alatt, amikor ismerkedtek, és meghívod valamire, akkor azt Te fizeted. Az ő részét is. Neki illik felajánlania, hogy fizeti a részét. Ezt te udvariasan elutasítod. Amennyiben ő hív be valahová, akkor illik mondania, hogy ezt most ő fizeti, amit vagy elfogadsz, vagy mondod, hogy nem. Ha nem ajánlja fel, akkor egyértelmű hogy meg akarja magát hivatni. Ilyenkor illik kifizetni, aztán hogy miképp érzel ezzel kapcsolatban azt majd magadban lejátszod. Amikor meg már összejöttetek illik már ezeket mind felezni. Avagy egyszer te fizetsz, egyszer ő.

27/F

2017. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Második randin meghívtam egy kajára"


Ennyi. Ha valaki meghív, én biztos nem fogok plusz köröket futni hogy fizethessek. Pláne ha 1500Ft az egész, ami senkit nem vág földhöz. 37N

2017. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Nálam itt lenne vége. Az elején mindig szigorúbb vagyok e téren, mert ha megkedvelem, már nehezen állom meg, hogy "elhalmozzam".
2017. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!