Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány magassarkúban van randin? Vagy olyankor másként bántok vele mintha laposban lenne?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

hát, én már megtanultam, hogy kell szólni a lánynak, ha valami speciális ruha kell (mondjuk ahol nem jó a magassarkú cipő).

Én próbálok mindig valami különleges randit kitalálni és eléggé gáz ha természetjárásnál rossz a cipő.

Amúgy persze nem zavar, az ember mindig a legjobb ruháját próbálja ilyenkor felvenni.

2018. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem érdekel, milyen cipőben van, amíg nem kopog vele folyamatosan. :)
2018. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, hogy lányként dumálok bele, de az én tapasztalatom:

ha a srácnak tetszel, az esetek többségében nem érdekli őket, milyen cipő van rajtad, amíg csinos a szerelés, nem feszengsz benne és illik az öltözet az alkalomhoz. Nyilván, ha a Mekibe betipegsz kisestélyiben-Louboutinben, vagy ha kirándulásra, aquaparkba magassarkút veszel fel, az röhejes, ill. akkor se vegyél fel, ha nem tudsz benne járni. Elegáns étterembe meg ne menj edzőcipőben. Kb. ennyi. Ha mindez rendben van, nem oszt vagy szoroz az, hogy hány centis a cipőd sarka, ugyanúgy fognak veled bánni.

2018. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#1! Ez aranyos! "Én próbálok mindig valami különleges randit kitalálni és ....." (Akkor is felmész arra a hegyre, ha a nyelved kilog!)
2018. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Általában nem jönnek be azok a típusú csajok, akik magas sarkúban járnak, úgyhogy ha ilyenben jelenne meg a lány, akkor eleve fenntartással tekintenék rá.
2018. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem zavar, de ha már összejönnénk akkor finoman rávezetném, hogy csak miattam ne, illetve ha betartja a lábpihentetést és nem hordja sokat akkor nem aggódnék az egészségéért! :)
2018. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4: hegymászós randit csak olyan lánnyal csináltam eddig, akiről tudtam, hogy szokott túrázni. Sosem "megerőltetővel" kezdem.
2018. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavar, de korlátozottak a lehetőségek, pl. sóderrel felszórt úton nehéz közlekedni, nyilván nem megyünk dombra, földes terepre, ilyesmik.


Mondjuk a menyasszonyom kb. ötödik randin lazán ledobta a munkahelyi "kötelező fekete-magasabb sarkú" topánját és sétált velem mezítláb a füves-virágos parkban.

2018. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem aktív randi van, ahol igénybe van véve a láb alaposan pl. bowling és társai, akkor nem zavar. Imádom a magassarkút és nagyon nőiessé teszi az illetőt.
2018. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Aki nőies, annak nincs szüksége ilyen optikai csalásokra :)
2018. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!