Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Telefonról hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Telefonról hogyan töröljem a Badoo profilom?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok a beállításokban ilyet, kérlek segítsetek!


Köszönöm


2019. nov. 17. 20:55
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
2019. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak olyan van, higy láthatatlan mód... Meg nem is ugyanolyan a logó meg az elrendezés, mint a videóban
2019. nov. 17. 21:02
 3/8 Noren1989 ***** válasza:

Saját profil -> beállítások -> fiók -> fiók törlése.

Neked ez működik?

2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ott csak email keres van, új jelszóhoz.
2019. nov. 17. 21:12
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Megpróbálsz nem apin keresztül beloggolni?


Mert nekem online, simán böngészőből megvan ez az opció.

2019. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nadina1900 ***** válasza:

Én is ezzel küzdöttem,és nem lehet már törölni. Ha mostanában töltötted le az alkalmazást.

Tedd láthatatlanba majd rakj ki egy olyan képet amin te nem látszol és ki fogja írni,hogy nem megfelelő és elv úgy nem láthatnak.

Én is ezt csináltam mert sehogy nem volt jó máshogy,gépen is szarakodtam vele egy sort...

2019. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Majd megpróbálom gépen is. Telón semmi siker. A képet lecseréltem, meg a nevet átírtam. De láthatatlan a csak pénzért tehetem
2019. nov. 17. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam az ügyfélszolgálatnak, és kitöröltek :)
2019. nov. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!