Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meséljünk, kinek mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljünk, kinek mi volt a legcikibb netes randi élménye?

Figyelt kérdés

Én egyszer találkoztam egy sráccal aki beszívva jött a randira,és már a bemutatkozásnál 10 percig röhögött a nevemen pedig teljesen átlagos nevem van.

Egy másik pedig amikor egy fiúval kiültünk a Deákra beszélgetni,és hozott nekem energiaitalt majd elkérte az árát.



2019. szept. 26. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

- Fikás orral jött a csaj randira és nem vette észre. Első randi volt, én nem szóltam rá :D

- Hallókészülékes volt a csaj, de erről nem szólt. Szinte semmit nem tudtunk beszélgetni mert nem hallotta amit mondok.

- A nevem után megkérdezte, hogy mennyit keresek.

- 1 órát késett a randiról, majd amikor jött közölte, h ő skorpió és minden úgy szokott lenni ahogy ő akarja. Nem lett 2. randi :)

2019. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok.

- Tök jól elbeszélgettünk a társkeresőn, aranyos srác volt, a képeken jól nézett. Amikor találkoztunk, nem hittem a szememnek: a képeken látható korrekt csávó helyett egy elhízott Michelin-baba várt. Maradtam a randin, kíváncsi voltam rá, szemet hunytam volna egy ilyen füllentés felett, de aztán az egész randi arról szólt, hogy panaszkodott, siránkozott. Egyetlen egy érdeklődő kérdés nem hangzott el.

- Átlagos csávó volt, nem leveleztünk sokat, pár levélváltás után randit beszéltünk meg. Busszal érkeztem a megbeszélt helyre. A megbeszélt időpont előtt 5 perccel felhívott, hogy hol a pics_á_ba vagyok már (épp szálltam le a buszról, ezt közöltem is vele). Ekkor észrevett, elindultunk talán vmi fagyizó felé, de folyamatosan degradálóan, utasítóan beszélt, úgyhogy amikor az ellenkező irányba tartó buszmegállóhoz értünk, közöltem vele, hogy én inkább buszra szállnék. Amikor tudatosult benne, hogy lepattintottam, akkor még beszólt vmi rosszindulatút, és megpróbált adni egy pofont...

- Nem sokat mutató fénykép, de ami látszik, az szimpi. Tél volt, 5 után találkoztunk, úgyhogy már sötét és hideg is volt. Késett. Megjelent egy fehér rózsával: használt, totálisan összegyűrt celofán volt rajta, ami a száránál celluxszal rögzítve, körbetekerve. A virág szirmai meg voltak barnulva a szélein. Amikor randi ötletnek bedobta, hogy üljünk be Burger Kingbe, akkor mondtam neki, hogy bocsi, de haza kell mennem. Elmentem a villamosmegállóig, kidobtam a virágot, és 10 perc várakozás után visszamentem a Burgerbe, mert amúgy éhes voltam, meg megkívántam azt a műanyag vacakot :D Leültem enni, azt hittem milyen nyugi lesz, de alig haraptam egyet, megjelent ott a csávó, hogy én mit keresek ott, azt mondtam, hogy hazamegyek, és ő is meghívott enni, miért utasítottam vissza. Mondom what?! Közöltem vele, hogy szerintem egyértelmű a szitu, menjen mindenki a dolgára. Még pár perxig kötötte az ebet a karóhoz, aztán továbbállt megsértődve. Pár óra múlva, mikor már otthon voltam, ismeretlen számról felhívott, és beolvasott nekem, hogy ez micsoda viselkedés volt, ő meghívott enni és én visszautasítottam, ráadásul hazudtam is neki, hiszen nem is kellett haza sietnem... Elküldtem a fenébe és rányomtam a telefont.

2019. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Aha, jó ez kamu.
2019. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hullarészegen jelent meg a randin.Csak annyit mondtam neki,viszlát és faképnél hagytam.
2019. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%

Egy fiatal srác helyett egy igénytelen, elhízott, izzadtságfoltos ötvenes hapsi jött és őszintén megmondtam neki, hogy ülhet vissza a vonatra, mert nem kicsit vágott át, hanem nagyon. Még csak nem is ő volt a képeken fiatalkorában...

A többi randi semmi extra nem volt, az egyikből egy évig tartó kapcsolat lett.

2019. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!