Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szégyellik/titkolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellik/titkolják egyesek a súlyukat/magasságukat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Badoo pl A tömeget már egy ideje már nem is mutatja, de régen is a legtöbb lány nem adta meg, sőt még a magasságot se. Vannak akik csak a fejükről raknak fel képet ráadásul. Pedig ha valaki kövér, alacsony vagy magas az úgy is kiderül élőben. Minek pocsékolná a saját idejét is? Értem én, hogy sokan csak lájkokat gyűjtenek vagy csak csevegnek, de nyilván nem rájuk gondolok.

2019. nov. 4. 22:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
En se ertem. Szerintem kellene szuro ezekre is. Meg a nem szin politika illetve vallasi meggyozodes szerint is. Egyertelmu a kerdes. Ritka az aki teljesen elfogadja onmagat. Emberek vagyunk :( Senki se fogja azt a tulajdonsagat villogtatni amit nem szeret onmagaban.
2019. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
157cm vagyok nagyon szégyellem
2019. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%
Minek adnák meg? Nem ezen múlik egy kapcsolat.
2019. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

A magasság ellen nem lehet mit tenni, azt el kell fogadni.

Viszont a súlyunkért tehetünk. Aki pl. ezen bármit is szégyell, akkor tegyen ez ellen, nem sírni kell, hanem cselekedni.

2019. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

# 3/4


Nem hat. Majd a 157 cm-es valaszolo, osszefut egy 175 centis csajjal. Milyen jo is lesz eloben:DD

2019. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Bárhova megyek dolgozni megmérik hány kiló vagyok, hány cm-re stb. Szerinted hogy tudsz csalni? 🙄
2019. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
A magasság oké ez az egeszalakos kép is. A súly nagyon csalóka önmagában. Nem mindegy, hogy 5 kiló izom vagy zsír van az illetőn pl. A testzsír arany is számít.
2019. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem mond egy súly adat. Ismerek lányt, aki 70kg és szabályosan elfolyik, meg olyat is, aki ugyanennyivel, ugyanilyen magassággal izmos, feszes.


Ráadásul a pasiknak annyira fogalmuk sincs a kgokról, hogy azt hiszik, 50kg felett minden nő tehén.


Akkor meg minek írjon ki az ember számokat? Tegyen ki egész alakos fotót, aztán a másik eldöntheti, tetszik-e neki.

2019. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Remenykednek hogy ha meglátja akkor elfogadja. De soha nem így van.
2019. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Magasság oké az tényleges érdemben számszerűsíthető adat, viszont a súly nem minden esetben. Van olyan férfi ismerősöm aki sportosból lett enyhén túlsúlyos, pedig csak 5kiló a különbség. Elhagyta magát, a szép kis izmok pedig zsírrá alakultak.

Nőknél az eloszlásnál mégnagyobb a szórás, ismerek olyat akinek szép vékony lábai vannak,viszont durván alma alkat. Nincs dereka és jelentős nagyságú hasa van. Más azonos súlyal lehet sokkal arányosabb.


Na meg azzal is egyetértek amit egy előttem szóló ír. Vesztem már össze pasival a súlyomon (csak tudom mennyit nyomok) mert nem akarta elhinni, hogy közel hatvan kiló vagyok. Szerinte többet hazudok. no comment :)

2019. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!