Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Programozó hölgyekkel hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozó hölgyekkel hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
érdekesség,ismerkedés,programozás,c++,java,assembly,

2019. nov. 18. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legfőbb elvárás?
2019. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek ilyet de férjezett gyerekkel.
2019. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Ismerünk két dagadt hobbitot azok is programozók.. 3dik meg közvetítő dagadt ő is úgyszintén.. Ide járnak
2019. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tinderen vannak jó páran.
2019. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Én ismerek egy ilyen hölgyet, csinos, okos. De van annyi esze, hogy nem ismerkedne olyannal, aki csak ezért akar vele randizni.
2019. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Írj egy programot nekik!
2019. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én inkább neten ismerkedek, ha már amúgy is ez a "kockák" sorsa. Meg nem vagyok személyesen a szavak és a tettek embere egy idegen helyzetben, szóval be is fürödnék a máshol próbálkozással.


Mondjuk most már sehol nem, mert van párom, de őt is online ismertem meg. Egyik exemet egyetemen, másikat játék közben, a mostani páromat meg Tinderen.


Az assemblyvel meg a cpp-vel meg inkább ne akarj csajozni, örülök, ha soha többé nem látom ezeket. :)

2019. nov. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A cia-nál,ott programoztak az agyát be.
2019. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem fogsz tudni labdaba rúgni progranozó hölgyeknél, ha még a cimkéket sem vagy képes a megfelelő helyre írni.
2019. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az az informatikus srác, aki állandóan leírja, hogy a magyarok és a férfiak többsége lusta szar és a nők nem tudnak felnézni egy férfira se, mert nincs ambíciójuk? :D Ha nem akkor nincs gond az a válaszoló elmebeteg.

Miért olyan fontos, hogy programozó legyen?

2019. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!