Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tinder ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tinder ismerkedős szöveg magyarázata? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Több kérdésnél olvastam, hogy nem szeretitek, ha szia -val írnak csak rátok. Meg sablonos dumákkal(Ezt megértem). De ha valaki ír egy sziát, az miért nem elég ELSŐ üzenetként, hiszen ez egy köszönés, onnan rengeteg dolog továbbmehet, de a legtöbbször Match után a szia-ra se válaszolnak.

Vagy jobban szeretitek, ha az első üzenetben,már jönnek a kérdések, egyből a köszönés után?



2019. nov. 20. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
( 24F )
2019. nov. 20. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármilyen netes platformos ismerkedésnél a köszönés után oda kéne biggyeszteni 1 mondatot. Lehet az kérdés vagy bók is, esetleg valamilyen személyesebb humoros megjegyzés. Egy "szia" az elég semmilyen itt a neten. Személyesen más. Ott nyilván köszönsz, visszaköszön és utána mondasz valamit. De itt valahogy más a rendszer.


26N

2019. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ok.

Írod, hogy szia. Visszaírok, hogy szia. És utána mi lesz? Vagy tőlem várod a megváltást?

2019. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én köszönni se szoktam és visszaírnak nagy százalékban.
2019. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem úgy volt,hogy:

Szia.

Bla bla bla bla

Bla bla bla bla

Bla bla bla bla


Vagyis Köszöntek,és darálták a szöveget írásban,én meg csak néztem,olvastam,köszöntem,és válaszoltam rá.

Nálam ez volt a megnyerő,hogy írt egy hosszabb szöveget helyesírási hibák nélkül.Ráadásul ezután normálisan is el lehetett vele beszélgetni,mert adott témáról mindent a kettőnknek megvolt a saját véleménye.Nem az kérdezte,hogy:mizu?

Folyékonyan ment a csevely.

2019. nov. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ez ilyen parbeszed ...


Na ezeket sem ertem

Koszon koszon es ennyi

Nekem is csomo ilyen van h hello es nem ir tobbet ... Naponta torlok 3-4 ilyet


A szia utan legalabb irj par sort.

Pl

Szia

Koszonom a jobra huzast, igazan szimpatikus vagy. Beszelgessunk egy kicsit hatha kiderul h erdemes talakoznunk is.


Vagy valami hasonlo.

Vagy reagalj a kepre.

Szia

Latom te is szeretsz bringazni. Munkaba is azzal karsz vagy csak hetvegente turazol vele?


Szia

Nahat neked is main coinod van? De jo szeretem a macsekokat. Orulok h neked is van !


Szia

Huu a tengerparti keped nem a xy parton keszult? Tavaly jartam arra es szivesen visszamennek.


Szia

Nagyon bator lehet hogy kiprobaltad a az ejtoernyos ugrast. Nem feltel elotte h baj lesz?

2019. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 elég jól leírta viszont a "köszönöm a jobbra húzást" szöveget kerüld

Továbbá kerüld még:

Mijáratban tinderen? (valószínűleg nem sofőrt keres)

Sikeres vagy tinderen/sok tinder randid volt típusú kérdéseket (elég hervasztó)

Hogy lehet, hogy szingli vagy? Egy ilyen szép/kedves lány... (Ez még hervasztóbb, elég szenvedés anélkül is szinglinek lenni, hogy magyarázni kell)

Mióta használod az appot? (Statisztikát vezetsz, vagy ismerkedünk?)

Van kedved ismerkedni? (Nem, azért töltöttem le az appot, hogy a felugró hirdetések alapján válasszak sampont)

Sok sok kérdés egymás után, nem állásinterjún vagyunk, próbálj meg beszélgetni, hülyülni a csajjal.

A mit dolgozol mi a hobbid jellegű kérdésekre válaszolni is fárasztó, főleg ha sok pasi ír. Nyilván annak fogok válaszolni, akivel jól érzem magam chatelés közben. Legyen spontán az egész beszélgetés.

2019. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem a szia nem zavar. Nem vágom magam tőle hasra, de egy sziát visszaírok, hogy lássa, hogy látom, amit írt és nem ignorálom. Utána írhat összetettebb üzenetet, így ő is tudja, hogy kinek éri meg egyáltalán gondolkodni egy hosszabb üzeneten. Aki a sziára nem reagál, annál fölösleges produkálni az embernek magát...


Ha meg nem normális, akkor a szia után is ugyanúgy behal a beszélgetés

2019. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!