Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miről akar velem beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miről akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Hali. Lassan egy éve randizgatok egy fiúval, nagyon jól kijövünk, és már szex is volt..

Mindig keres,kedves. De viszont nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk, amolyan barátság extrákkal volt. Viszont ma írt,hogy egy két dolgot be kell vallania, amiről tudnom kell. Meg tisztázni akarja hogy most mi is van.. igazság szerint én már szerelmes vagyok belé,bár ezt sose mondtam el neki.

Készüljek fel a legrosszabra? Nem mondott semmi konkrétat, azt mondta majd felhív. Szóval annyira nem tűnik sürgősnek.nagyon izgulok előre..

Én 20L Ő 23F



2019. nov. 13. 15:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Ne izgulj, felesleges. Lehetséges azért, húzza az időt, mert nem tudja hogy mondja ki :)
2019. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Most erre milyen választ vársz egy rakat vadidegentől? Halvány fogalmunk sem lehet róla. Talán valami pozitív dologra számíthatsz, de az is lehet, hogy negatívra. Az mondjuk nem túl biztató, hogy mindezt telefonon akarja veled megbeszélni. Vagy én értek félre valamit?
2019. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azért telefonon akarja lebonyolítani mert nagyon beteg vagyok, és kb erőm sincs felkelni,akkor ajánlotta fel ezt a telefonálos opciót
2019. nov. 13. 15:36
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Nyakamat rá, hogy talált egy normális lányt, és mostantól neked lapát...
2019. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.. :(
2019. nov. 13. 15:41
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is becsajozott.
2019. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Na hát ez egyre rosszabb.. :/
2019. nov. 13. 15:58
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudhatjuk de esetleg neked lehetne sejtésed abból, ahogyan esetleg mondta, hanglejtés stb. inkább pozitívan vagy negatívan hatott? Ha esetleg semleges és nem tudtál kiigazodni akkor viszont nekünk is passz.

Mondjuk így elsőre én inkább pozitívat gondolnék mert ha tisztázni akarja mi is van akkor a leendő kapcsolatot akarja megbeszélni és ebből nekem úgy jön le, hogy nem lezárni akarja hanem "helyre" tenni. De tévedhetek hisz kevés az infó. A be kell vallania dolog már neccessebb mert talán lehet más is neki rajtad kívül erre utal az "egy két dolog" amit be akar vallani. Hisz ha szerelmet akarna vallani akkor sztem azt mondaná vmit be kell vallania.

Vagyis nemtudom...

2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ahogy elolvastam azt hogy be akar vallani valamit egyből rosszra gondoltam,de utána írta azt hogy ez nem titok,meg tudjak róla.. teljesen összezavarodtam.. egyelőre várom a hívását
2019. nov. 13. 16:17
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a fejleményeket majd :)
2019. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!