Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mondogatja valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondogatja valaki, hogy mennyire odavan ertem, ha talalkozni meg alig akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tarskereson ismerkedtem meg. Ő 28, en 25. Ket honapja talalkozgatunk, de neki kb. abban kimerül az egesz, hogy irogatunk egymasnak, alig akar talalkozni. Azt mondogatja, h en vagyok elete noje, meg szeret, meg neki teremtett az isten engem. De akkor miert alig akar talalkozni? Mikor mondtam neki, azt mondta, h valtoztat, de azota se latom. Hagyni kene, ugye?
2019. okt. 16. 22:38
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hagyjad. Élete nője vagy de csak facén írogat ,ez egy vicc..
2019. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyjad ... vagy esetleg messze laktok egymastol?
2019. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szàjhősök, akik ebben élik ki magukat.Ebből sosem lesz kapcsolat.
2019. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lakunk messze, egy varosban lakunk...
2019. okt. 17. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős szitu, akár én is írhattam volna a kérdést. Először azt gondoltam, hogy hülyíteni akar, de rájöttem, hogy neki minden kapcsolata ilyen, egyszerűen csak nem tud kapcsolatokat kialakítani rendesen.
2019. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, csak virtuálisan érzi jól magát veled, neki ez megfelel és elegendő. Hagyni kell a fenébe, volt nekem is ilyen lány az életemben, le is építettem, ennek nincs értelme.
2019. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Savlekotő ***** válasza:
Két hónapja csak írogat és egy városba laktok,gyanítom h te egy kamu profillal beszélgetsz.. :(
2019. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Találkoztunk mar parszor, nem kamuprofil.
2019. okt. 17. 22:07
 9/10 Savlekotő ***** válasza:
Akkor viszont nem nagyon érdekled ha feléd se néz,van több is talomban neki ezt igy csinálják ma,hagyjad..
2019. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, velem is pont ugyanez volt a helyzet, aztán rájöttem, hogy nem a szavak számítanak, hanem a tettek, és ha annyit nem érek neki, hogy azt az időt rám szánja, akkor komolytalan.
2019. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!