Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, aki sok emberrel nyers és néha bunkó, de veletek kedves?

Figyelt kérdés

Öszejönnétek ilyen emberrel?

Nagy rá az esély hogy párkapcsolat későbbi szakaszában veletek is ilyen lesz?


2019. nov. 28. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha mással ilyen, akkor arra nagyobb az esély, hogy az egész jelleme ilyen, minthogy nem. Meg nem akarok szégyenkezni sem miatta.


Az természetes, ha az ember a kedvesével szemben elnézőbb, odaadóbb, elérhetőbb, mert én sem szolgálok ki idegeneket, a páromat viszont csak nem koptatom le, ha kér tőlem valamit, de a bunkóság az nem erről szól.

2019. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mivel ki tudja, hogy velem milyen lenne idővel. Nem akarok a megváltó lenni számára, aki miatt cuki ember lett
2019. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mi a bunkóságának az oka. Ha rosszindulatú, ok nélkül bánt másokat (vagy azzal az okkal, hogy neki jól esik vagy szerinte megérdemlik), akkor nem "nyers és néha bunkó", hanem egy büdös tahó, nyilván nem akarnék tőle semmit. Ha csak mások tiszteletlenségére válaszol nyers stílussal és bunkósággal és alapvetően jóindulatú, csak nem vigyorogva és cukiskodva éli az életét, hanem komolyabb, távolságtartó, szókimondó stílusa van (amit sokan bunkóságnak hisznek), az nem zavar, én is hasonló vagyok.
2019. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha nyers, akkor meg kell főzni, sütni, esetleg előabálást végezni rajta. A válaszom nem. Nem komálom a félig átsült dolgokat.
2019. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Kérdezd az anyjáról és ha lealacsonyítóan beszél róla, akkor veled is olxan lehet később.
2019. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze. Engem zavarna ha azon kellene aggódnom, hogy hol, kinek szól be.

Viszont nem hinném,hogy sok ilyen van. Nagyon nem tud más lenni hosszabb távon Veled sem, esetleg kezdetleges szakaszban megembereli magát azért,hogy meghódítson.

2019. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem bírom az olyan embereket, akik parasztok másokkal, velem hiába nem az. Lehet megkérdőjelezném hogy felém nem-e játssza csak meg magát.
2019. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Velem családot alapítottak ennek ellenére, pedig nő vagyok
2019. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán. Viszont az olyan férfitársaimat megvetem, akik mindenkinek beszólogatnak, meg szarba veszik a másikat, de amint meglát egy jó nőt, neki egyből az elkezdi nyalni a sheggét. Az ilyen gyáva féreg ne nevezze magát férfinak szerintem...
2019. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem is nyers és bunkó lesz, ha elmúlik a rózsaszín köd.
2019. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!