Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, aki sok emberrel nyers és néha bunkó, de veletek kedves?

Figyelt kérdés

Öszejönnétek ilyen emberrel?

Nagy rá az esély hogy párkapcsolat későbbi szakaszában veletek is ilyen lesz?


2019. nov. 28. 09:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tl;dr: nagyon nem.
2019. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Hármassal értek egyet. Rólam is azt hiszi a legtöbb ember, amíg meg nem ismer, hogy mekkora bunkó vagyok, de igazából csak őszinte, ami néha a nyerseség határait súrolja a kevésbé jól sikerült megfogalmazásom vagy hangsúlyozásom miatt. Pedig csak arról van szó, hogy kimondom, amit gondolok, de soha nem rossz szándékkal! Persze az biztos, hogy a kommunikációmon van mit javítani... Nincs túl sok barátom, de akik vannak, azokkal legalább őszinte és valódi a barátságunk. Egyébként szerintem a legtöbbször kedves vagyok az emberekkel. Nem csöpögősen, hanem reálisan kedves. Akiken érzem, hogy sunyik velem (sajnos olyan a munkahelyem, hogy elég sok ilyen példánnyal kénytelen vagyok szót váltani), azoktól igyekszem eltávolodni és ha mégis muszáj velük kommunikálni, na, akkor aztán tudok félszavakban is nyers lenni. 😸 (A kevésbé erős személyiségeknek rögtön én leszek a büdös bunkó... 🤣)

Amúgy engem pont nem érdekelne, hogy a párom másokkal verbálisan nyers, ha az adott szituációban és emberhez mérten az oda illik. Ha alapvetően egy alpári paraszt lenne, minden ok nélkül, akkor meg nem is akarnék tőle/vele semmit.

Kérdező, mennyire ismered az illetőt, akivel kapcsolatban a kérdésedet feltetted?

2019. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Imádom a nyers embereket, a finomkodókkal nem tudok mit kezdeni, én is nyers vagyok, de ezt ne keverjük a bunkósággal.

Az olyan embereket messze elkerülöm, akik kétszínűek és akik másokkal bunkók, de velem nem. Ha valaki ismerkedés alatt bunkó a pincérekkel, a boltosokkal vagy azokkal emberekkel akikkel bármiféle interakciója van, akkor velem lehet bűbájos, többé nem leszek rá kíváncsi. Semmit nem jelent, hogy velem hogyan viselkedik valaki, amikor be akar jutni a bugyimba, az a lényeg, hogy mindenki máshoz hogy áll, ez mutatja meg, hogy milyen ember és azt is, hogy mire számíthatok alig pár év múlva, miután elmúlik a kezdeti rózsaszín köd.

2019. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Önmagunkra igenytelennek tartom az ilyen flegma embereket, plusz az ilyen random módon bunkók miatt szar hely a világ, szóval nem.
2019. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Kösz, nem. Az ilyen velem is olyan lesz, ha már nem erőlteti a jópofizást.
2019. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél ez a típusú férfi a legsikeresebb...
2019. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
1, Ha nő az illető, akkor igen. 2, Ha megszokjuk egymást, akkor nem lenne baj, ha ilyen lenne velem is egy idő után.
2019. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos, hogy veled is tahó lesz. Azért, mert ő ilyen.
2019. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Velem se legyen kedves. Nem kell nekem papucs.
2020. júl. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!