Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok olyat csinálni, hogy amikor véletlenül egy csúnya fiú mellé kerültök akkor direkt máshová mentek, máshová ültök?

Figyelt kérdés

Például buszon, amikor az utolsó hely mellettetek van és a fiú leül akkor ti feláltok és inkább álltok a buszon mintsem mellette kelljen ülnötök?


Vagy edzőteremben, az utolsó szabad bicikli, futószalag mellettetek van és a fiú oda megy edzeni, ti abbahagyjátok az edzést és mentek máshová?


Vagy moziban, színházban, osztályban ha nincs más hely ahová ülhetne és mellétek ül, ti felálltok?


32F


2019. nov. 28. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha büdös is vagy ijesztő. A korod elírtad.
2019. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én bárki mellől felállok a buszon, mert ha idegen ül mellettem, nagyon feszítem a lábam, és egy idő után nagyon fáj.
2019. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi az hogy ijesztő? Csúnya?

Nem írtam el...

2019. nov. 28. 21:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
32 éves fiú 😃
2019. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az eszedbe sem jut, hogy aki mellé odaülsz, annak tök közömbös vagy, mert mondjuk a saját gondolataival van elfoglalva, és akkor, ott éppen azt szeretné, hogy úgy en bloc mindenki hagyja békén?
2019. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem büdös, bunkó és békénhagy, addig nem érdekel, hogy néz ki.

Úgyse vele fogok foglalkozni.

22/L

2019. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, de előlem elszaladtak már emberek, főleg este és amikor a csuklyás kabátom volt rajtam. De ez engem szórakoztat. Kicsit olyan ez, mint a Fable 3-ban az hogyha sötét páncélt meg cuccokat viselsz akkor félnek tőled, ha világosakat akkor meg nem.


Hihihihi :D

2019. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg se nézem ki ül a buszon mellém. Vagy tanulok vagy olvasok vagy kockulok. Egyszer álltam volna fel, ha nem lett volna nagyon kellemetlen de inkább hagytam a dolgot. Egy nagyon túlsúlyos férfi ült mellém és átlógott az én ülésemre, szóval félig felpaszíroztam magam a busz oldalára. De az évek alatt ez az egyetlen eset volt. Más arcát fel se tudom idézni.
2019. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy, neki ezt osztotta a természet, viszont ha büdös akkor elmennék onnan, vagy ha furcsán viselkedik, agresszív, vagy gyanú hogy drogos..
2019. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te valami komplexusos fiú lehetsz, ha ezen rágodsz, hogy szerinted emiatt állnak fel onnan.. A valóságban szerintem a kutyát sem érdekli, hogy hogy nézel ki.

Amúgy én sem szeretem ha idegenek vannak mellettem, kissé szorongok a közelségükben, függetlenül attól hogy néznek ki...

2019. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!