Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Józanon tényleg tovább tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józanon tényleg tovább tart az ismerkedési/csábítási folyamat (az út az első szexig), mintha fogyasztotok alkoholt a randikon? Most ezt veszem észre

Figyelt kérdés

Komolyabban megnyomtam a sportolást az utóbbi néhány hónapban, ezért alkoholt sem iszom, ugye randikon se, pedig a nők 80%-a vevő arra, hogy lecsússzon 1-2 pohár bor, vagy annak megfelelő más pia. Nyilván mivel én sem iszom, ezért a nők sem.


Viszont így azt vettem észre tovább tartanak a dolgok. Később kerül sor a csókra, később kerül sor a szexre is. Csók sokszor csak a második randin van, pedig eddig alap volt az elsőn, amennyiben tetszettünk egymásnak. Ugyanez a szexszel is. A 3. randi körül azért sima liba volt, most pedig inkább 4-5 jó esetben.


Az alkoholfogyasztás a randikon tényleg ennyire felgyorsítja a fizikai intimitás kialakulását két ember között?


2019. nov. 28. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én például ha iszom, mindenkit sokkal jobban le tudok szarni. Érdektelenebb és aszexuálisabb vagyok. Ezért is dőlt be az összes randim, ahol ittunk és ezért is megyek bátran bulizni, mert mindenkit reflexből lekoppintok.


Szóval ezzel csak óvatosan.

2019. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Piásan azért lazábbak lesznek az emberek. Így nem meglepő.
2019. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod.

De egyszer próbáld ki, hogy csak a csaj iszik.

Kérdezd meg mondjuk, hogy milyen bort kér.

Aztán rendelj és mond, hogy te csak egy kólát iszol, mert sportolsz.

Ne úgy add elő, hogy te anialkoholista vagy, csak modn, hogy most nem akarsz inni.

Vagy mond, hogy vezetsz.

Tök mindegy!

Meg persze ne úgy jöjjön le, hogy le akarod itatni.

2019. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!