Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek ha a randin a pasi ajándékkal megy?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szép gesztus egy szál vörös rózsa, vagy bon-bon, de olvastam itt, hogy a csajok nem szívesen fogadják, mondjuk gáz is a randi alatt cipelgetni.

2019. dec. 2. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Virágot tényleg nem praktikus cipelni, de szerintem egy csoki, ha kisebb kiszerelésű és elfer a táskában az jó. Egyébként meg manapság tök felesleges ajándékkal menni randira. Max ha tobbedik találka.
2019. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első randin riasztó, másodikon már talán... de cipelni a virágot, vagy a bonbont a pici tatyóban nem túl szimpi ötlet.
2019. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elsőre ne, nem tartozik nekem semmivel, nem is ismer. Ha szimpi vagyok, esetleg második-harmadik randira valami apróság (virág, csoki), de inkább forrja ki magát a dolog és adjon úgy, hogy indokolt, ne úgy, hogy ezzel bármit el akar nálam érni, mert attól, hogy első randin elhalmoz, nem biztos, hogy lesz második, csak a pénzét vesztegeti.
2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert az nem ajándék, ami nem az adott személynek megy. Első randin nem ismered a másikat, ezért olyan lekenyerezés szaga van. Másodikra tudod, hogy mondjuk nem is bonbont szeretne, hanem Kinder tojást. Meg ha mondjuk nem esik le a tököd, ha te is kapsz valamit.
2019. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A szomszéd néni mondogatta nekem mikor kicsi voltam:


- Ídes jányom, ha adnak fogadd el, ha ütnek szalaggyá e'!


Szóval ha csoki, akkor jöhet minden mennyiségben. Küldheted a kamiont 😎

2019. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen nők vagytok ti. Nagyon is szép dolog ha virággal érkezik a pasi, mindegy hogy hanyadik randi. Persze ne egy nagy csokor, csak egy szál, de szép gesztus és számomra azt mutatja hogy egy udvarias férfi és hogy tényleg komolyat szeretne ha szimpatikus vagyok neki. Akik nem akartak semmi komolyat azok soha nem fordítottak figyelmet az ilyesmire.
2019. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Írtam, hogy nekem miért nem tetszik. A gesztus nem ajándék. Az az ajándék, ami nekem szól. Ha minden csajnak visz virágot első randira, akkor ez csak játék.
2019. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

# 6 szóval neked elég egy virágot vinni, hogy széttedd a lábad.. mert azt hiszed, hogy a virág miatt komolyan gondolja az illető.


Remélem nem múltál el 18.. mert akkor még kinőheted ezt a naivitást.

2019. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki csak azt akarta hogy szét tegyem a lábam soha nem fáradozott virággal. De még csak egy üdítőre se hívtak volna meg. Manapság divat hogy a férfiak nem költenek a randikra mert úgy vannak vele hogy minek ha lehet hogy úgyse jön össze. Hát pedig ha valaki akar engem az igenis tegye oda magát. És aki akar az oda is fogja. Aki meg csak megdugna az nem mert van épp elég lány akinek küld egy farok képet és már célba is ért.
2019. dec. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És egy sablonvirág jelenti neked azt, hogy "odateszi magát"? Mert ez nem akkora hűha dolog, aki csak dugni akar, az is tud egy kórót venni. Aki első randin figyel rád, és úgy készül a másodikra, na az már jelent valamicskét.
2019. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!