Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Engem nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Engem nem is becsül? A pasi akivel ismerkedek a volt barátnőjét drága, több száz eurós ajándékkal is meglepte. Én eddig semmit nem kaptam tőle, viszont én már adtam neki ajándékot, amire annyit mondott, hogy jó kis ajándék.

Figyelt kérdés
Itt a kis ajándékon bántódtam meg, nincs sok pénzem, de örömet akartam neki szerezni és vettem neki valamit, igaz nem több száz eurós, de szivből adtam. Ezt, hogy miket adott az exének csak később tudtam meg, meg hogy jobban áll anyagilag, mint ahogy elmondta.
2013. aug. 14. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért vagy ilyen pénzéhes, nem elég hogy szeret?
2013. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy szeretne. Eddig én fektettem bele több energiát.
2013. aug. 14. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
És szerinted a szeretet helyettesíthető azzal, hogy ajándékot vesz neked?
2013. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is érzem rajta, hogy akarna nekem kedveskedni.
2013. aug. 14. 00:52
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
biztos dugni akar, nem kedveskedni.
2013. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Marko polo ***** válasza:

egy részről értem, de most Ki nem sz*rja le hogy mit adott az exének?

az ex az -az a fogalom amit azt jelenti hogy van az előző kapcsolatából egy személy akire te mindig is rosszúl fogsz felnézni ,,, hameg azt mondta "szép kis ajándék" akkor erre nem tudok mit mondani ,,,, hát most csak a szó használat, és azzal tényleg ne törődj hogy mit adott az exének,,, lehet vele régebb óta vele volt,,, majd várd ki , adj rá fél évet,,, (tudom hossszú hűség nyilatkozat...)

Egy próbát megér,,, és mondjuk ha Karácsonyra nem kapsz tőle "OLYAN" jó vagy drága dolgot akkor Valentin nap csak ad majd valamit , ha nem akkor üljetek le és beszélljétek meg...

2013. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ki akarja szűrni az anyagias nőket vagy sajnálja a pénzt amit eddig rájuk szórt.
2013. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marko polo ***** válasza:
na igen, ha erre lenne valami szerkezet xDDD
2013. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Működik! A kérdező itt sipog miért nem költ rá többet.
2013. aug. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imre Andrea válasza:
Nem kell vele törődni mármint az exével szerintem várj pár hónapot hogy sikerül e felfognia hogy kit szeret
2015. febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!