Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nekem kéne kezdeményezni, vagy ha akarna, akkor lépne ő?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus az egyetemen az egyik tanársegéd. Kb. 30 év körüli lehet, nagyon kis visszafogott és csendes. Ebben a félévben már nincs vele órám, de elképzelhető, hogy a következő félévben lesz.

Még az órák alatt észrevettem egy-két apróságot, amiből azt szűrtem le, hogy törődik velem, jobban odafigyel rám, mint másokra. Kicsit nehezen viselem, hogy azóta már nem látom őt heti szinten, szóval mondvacsinált indokokkal felkerestem őt fogadóórán. Mind a két alkalommal nagyon figyelmes és segítőkész volt, az emailjeimre is mindig hamar válaszol. Ha kérek tőle egy szívességet, azt se felejti el soha (csoporttársaim már jártak vele úgy, hogy megfeledkezett róluk). Alapból viszonylag magabiztosnak tűnik, mégis amikor bent voltam nála beszélni, úgy éreztem, mintha kicsit zavarban lenne.


Ami viszont elbizonytalanít, hogy magától nem érdeklődik soha, mindig én keresem őt. Ez alapján akkor nem érdeklem, vagy a helyzet miatt ő amúgy se kezdeményezne?


21/L


2019. dec. 2. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán olvastam el, bocsi.


Ha mindig te keresed, akkor vagy fél a tanár-diák viszonytól, vagy nem érdekled. Esetleg játszmázik.


Ha valakit érdekelsz, az lépni fog feléd. Ha nem lép, akkor vagy nem érdekled vagy akkora gyáva,hogy....

2019. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

simán gondolhatja, hogy sok a korkülönbség és csak diákként keresed. meg most nagyon megy ez a hatalommal visszaélés dolog is a sajtóban.


pláne ha félénk.


akár lehet, hogy tetszel neki, de az hogy lépjen is az lehet egy más ügy.


nem tudom esetleg ha valaminprivát témákra terelnéd a témát, abból jobban lejönne mi van. de lehet akkor sem. mert azért sok diáknkérdezgeti gobdolom.


szerintem amúgy a privát téma után ha nagyon érdekel, és bátoe vagy az lehet egy irány hogy milyen egy tanársegéd élete csak a tudomány van ideje másra, mit csinál van e barátnője :D

2019. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Mostanában rengeteg az egyetemi tanárába belezúgó csaj. Nem lehet, hogy ugyanaz a hapsi szédíti az összes csajt? Te melyik intézményben tanulsz?
2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ugyanaz lenne, főleg hogy ezen a karon alig vannak lányok. :) DE egyébként.
2019. dec. 2. 20:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Bölcsészkar, ugye?
2019. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Főleg mert épp az a bajod, hogy nem akar felszedni :D
2019. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem bölcsészkar. :D
2019. dec. 2. 21:09
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már olvastam, azt tuti te írtad ki mert ott is tanársegéd volt.


Amúgy szerintem nem érdekled. Ha valaki érdekel azt kifejezem felé. Sorry.

2019. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, igen elfelejtettem oda írni : MINDEN ESETBEN. Ha az ég leszakad, akkor is.
2019. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, mi ez, hogy ennyien odavannak a tanársegédekért? :D


Gondolom, jól néz ki, szóval nyílván másnak is megakadt már rajta a szeme. Azt is gondolom, hogy esetleg mások is próbálkoztak már. Én úgy gondolom, hogy neki kell lépnie. Legfőképpen azért, mert őt érhetik a súlyosabb vádak, ha valami balul sül el.


Lehet, hogy szimpatizál veled, tetszel is neki, de attól nem biztos, hogy szeretne lépni is. És ezt tartsd tiszteletben.

Szerintem adtál neki annyi lehetőséget, hogy ha akarna, akkor tudna kezdeményezni.

Szerintem amúgy a korkülönbség is sok, nem biztos, hogy egy 30-as pasi pont egy 21 éves lányra vágyik. Plusz az, hogy az idén nem tanít már, az még jó, tekintve, hogy 2 hét maradt a szorgalmi időszakból. De nem fog vizsgáztatni? Vagy kövi szemeszterben is simán taníthat.

2019. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!