Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nekem kéne kezdeményezni, vagy ha akarna, akkor lépne ő?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus az egyetemen az egyik tanársegéd. Kb. 30 év körüli lehet, nagyon kis visszafogott és csendes. Ebben a félévben már nincs vele órám, de elképzelhető, hogy a következő félévben lesz.

Még az órák alatt észrevettem egy-két apróságot, amiből azt szűrtem le, hogy törődik velem, jobban odafigyel rám, mint másokra. Kicsit nehezen viselem, hogy azóta már nem látom őt heti szinten, szóval mondvacsinált indokokkal felkerestem őt fogadóórán. Mind a két alkalommal nagyon figyelmes és segítőkész volt, az emailjeimre is mindig hamar válaszol. Ha kérek tőle egy szívességet, azt se felejti el soha (csoporttársaim már jártak vele úgy, hogy megfeledkezett róluk). Alapból viszonylag magabiztosnak tűnik, mégis amikor bent voltam nála beszélni, úgy éreztem, mintha kicsit zavarban lenne.


Ami viszont elbizonytalanít, hogy magától nem érdeklődik soha, mindig én keresem őt. Ez alapján akkor nem érdeklem, vagy a helyzet miatt ő amúgy se kezdeményezne?


21/L


2019. dec. 2. 20:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Objektíven nézve egyáltalán nem néz ki jól, csupán engem fogott meg benne valami.

Nem fog vizsgáztatni, és legfeljebb választható tárgyat fog tartani következő félévben, amit nem muszáj felvennem.

Természetesen tiszteletben tartom, hogy nem biztos, hogy szeretne bármit. Épp emiatt nem is merem túl gyakran keresni, vagy bármiféle személyes témát felhozni, mert semmiképp se szeretném ráerőltetni magam.

2019. dec. 2. 21:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt egyáltalán tudod-e, hogy van-e valakije, vagy csak simán rá akarod magad tukmálni?
2019. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig egy félénk pasi ekkora korkülönbségnél, tanár diák viszonyban, nem. fog rájönni, hogy ez férfi nő dolog, ha a matekról kérdezed, amit tanít.
2019. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12: Nem tudom, de nyilván, ha kiderülne, hogy van valakije, akkor azonnal visszalépnék. Egyáltalán nem szeretném rátukmálni magam. :(


#13: Igen, ez a másik oldala a dolognak, hogy így meg nem igazán derül ki, hogy mit szeretnék, de... nem tudom mit tehetnék.

2019. dec. 2. 21:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nektek ;) Ha azt látod (objektíven nézve), hogy hozzád másképp viszonyul, az jó jel
2019. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Bár, ha egyikünk se fog lépni, akkor úgyse lesz ebből semmi..
2019. dec. 3. 11:30
 17/20 anonim ***** válasza:

És miért nem lépsz? Simán bevihetsz neki 2 szem szaloncukrot Mikulás napon, azzal a szöveggel, hogy a Télapó küldte. Vagy ha kávézik, hívd el a tanszéki büfébe egy kávéra (szándékosan nem randihelyszínt írok, hanem egy olyat, ami adott).

Néma gyereknek tudod, hogy az anyja sem...

2019. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát, annyiféle választ kaptam már tőletek, hogy tényleg elbizonytalanodtam, hogy mi lenne a helyes. Egyáltalán hogy meg merjek-e lépni valami hasonlót, mint amiket írtál, vagy ezzel már nagyon nyomulós lennék.
2019. dec. 3. 13:26
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne onnan nézd, hogy mi 'helyes', meg hogy nyomulósnak e tűnsz.


hanem azt, hogy mit akarsz.


ez pedig az, hogy valahogy a tudtára hozd, hogy ez most nem a mindennapos diák dolog. és ha ezt megértette te meg megtudd, hogy benne is van e valami vonzalom. Vagy csak egy diákra figyel oda.


Az nem baj, ha visszautasít. Bizonyos értelemben. Mert azzal is megtudod azt amit akartál.


Szerintem ez a nyomulós dolog akkor kezdődne csak, ha tudod, hogy nem kölcsönös, de még próbálod valahogy belehúzni.


De ettől nagyon messze vagy. Itt most csak annyi a tét, hogy kicsit lásson ki a szokásos klisékből, ami ilyen szitukban lenni szokott.


Az nem csúnya dolog, ha valaki kivált belőled valami szépet és talán belőle is, és nem szeretnéd, hogy anélkül menjetek el mellette, hogy egyáltalán kiderülne, hogy volt e valami.


Az fontos, hogy az nem rossz dolog, ha az ember kockázatot vállal azért ami fontos lehet neki. Aminek meg az lehet az egyik kimenetele, hogy kicsit kellemetlen helyzet ha nem. de ez ilyen.

2019. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugtattál. Meglátom, hogy mit tehetek az ügy érdekében. A kávés ötlet lett volna talán a legegyszerűbb, de tudom róla, hogy nem kávézik, szóval majd ki kell találnom valami mást. :)
2019. dec. 3. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!