Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párom elég sokat kerdez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elég sokat kerdez a mensimrol. Hogy mit erzek, faj e stb ez normalis? 20L

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

20 éves vagy. Gondolom a kanid is hasonló korú.

Ez egy gyermeki érdeklődés.

2019. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy fokig az, érdeklődik és nem biztos hogy az előtt megkapta a legjobb oktatást róla, ezért lehet keveset tud de többet szeretne.
2019. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet,hogy a szex miatt kérdezősködik,hogy mire számítson azokon a napokon, vagy előtte, esetleg meddig tart...és erre konkrétan nem akar rákérdezni. De nincs ebben semmi, kérdezz rá,hogy miért érdekli Őt ez annyira?
2019. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Valami rejtélyes ok végett ő még ilyet nem élt át. Innentől természetes, hogy szeretné tudni, mit hogyan élsz meg ezzel kapcsolatban.
2019. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

nem orvostanhallgató véletlenül a srác?

amúgy szakadok!!! :'D

ha foglalkozik veled a pasid az a baj, ha nem törődik veled az a baj..ki érti ezt? megint kilóg a lóláb csajok! :D

2019. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Erről az az eset jut eszembe, amikor egy exem odahozta pisilésből a petesejtjét papírzsepin kitörölve magából, hogy milyen érdekes, hisz egyben jött ki sértetlenül, s mikor kértem mutassa meg jobban, hogy megszemlélhessem, gyorsan összezárta a markába és rohant lehúzni a vécébe. Mire megkérdeztem, hogy most akkor meg akarta mutatni vagy sem?? Döntse már el és ne szórakozzon velem! De hát ilyenek a csajok, mindig is következetlenek voltak s maradnak. :)
2019. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem édes, hogy így érdeklődik a téma iránt, és valahol ezáltal irántad is :D

Nekem biztos bejönne a dolog, nem tudom, akkor én sem vagyok normális?

Mellesleg komolyabb fiúbarátaimtól én is sokat szoktam mindenfélét kérdezgetni a férfi szexualitásról.

Örülj neki, hogy ilyen figyelmes és érdeklődő barátod van!

26/N

2019. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kérdezgetni. Leginkább azért, hogy tudjam, hogy éppen mennyire szenved. Vagy hogy megtudjam, hogy - a sok védekezés nélküli szex után - mennyire a szokásos a mostani vérzése.
2019. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ennek kellene a normálisnak lenni. Figyel rád. Ez miért abnormális?
2019. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!