Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire nem kommunikál?

Figyelt kérdés

Randizunk egy lánnyal kb egy hónapja. Tudni kell, hogy nagyon elfoglalt, tényleg rengeteg dolga van. Egyetem, rengeteg egyéb feladat, munka. Heti 1-2 alkalommal találkozunk, a többi nap online kommunikálunk de alig van fent szóval ez napi kb 5 perc.. Most is lement egy táborba kisegíteni, reggel jó reggelt kívánt nekem, délben jó utat kívántam neki, megköszönte, azóta írtam neki hogy mi van, leért-e, egy szót nem válaszolt.


Korábbi kapcsolataimban nekem azért az volt az alap, hogy este legalább egy jóéjt üzit dobunk a másiknak, tök mindegy, hogy mennyire elfoglalt, kb 30 mp megírni egy ilyen üzenetet és ott van a zsebében a telefon szóval az hogy elfoglalt erre már nem mentség. Nem is kell beszélgetni de ez legalább egy kis jelzés a másiknak, hogy figyelsz rá. Szerintem ha erre nem szán időt, egyszerűen nem érdeklem, legalábbis én nem tudom elképzelni, hogy huszonévesen valaki ennyire inaktív legyen egy induló kapcsolatban. Azonban ha együtt vagyunk személyesen lelkes és érdeklődő, szóval ezért még van bennem némi remény - létezik, hogy neki csak ennyi az online kommunikációs igénye és ez neki a természetes?


22F/L


2019. nov. 29. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem te vagy neki az igazi. Ne zaklasd. Ha bejössz neki akkor keresni fog.
2019. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te ebben a történetben csak valami mellékszereplő vagy.

"Akit érdekelsz az keres" - örök igazság.

2019. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenki szeret interneten beszélgetni. Ez van. Lehet ő nem igényli annyira mint te. És lehet tényleg elfoglaltabb mint te.
2019. nov. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Sokan nem szeretik az ilyen üres kommunikációt, meg hogy félnaponta beszámoltatják hogy mit csinál.

Ha élőben rendes veled, arra kéne fókuszálni hogy randi legyen.

2019. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy ő ilyen. Én rengeteget vagyok neten, mobilnet állandóan be van kapcsolva a telefonomon, szóval akár munka közben is írok, válaszolok, ha van valami. Volt olyan párom, aki ugyanilyen volt, szinte egész nap kontaktban voltunk. Mostani barátom pedig állandóan elfoglalt, csinál valamit, alig van neten. Általában este egy fél órát beszélünk, de simán van, hogy az is kimarad, pl. tegnap is elment valamerre és későn ért haza, akkor meg már nem írt, hanem lefeküdt aludni. Eleinte furcsa volt, de megszoktam. Ő ilyen és kész, nem szeret neten lógni és írogatni.


Ha téged ez annyira zavar, akkor ülj le és beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy fontos lenne neked, hogy legalább egy jóéjt üzenetet küldjön este.

2019. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!