Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan hívjam el randizni? Vagy egyáltalán elhívjam? És hova?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. azért szeretném a segítségeteket kérni mert nem tudom hogy hogy, s miként lépjek egy lánynál..A történet így szól.. Nem olyan régen kb 1-2 hónapja lett egy új lány kollegám (16 éves) (én most lettem 18) a kezdetektől fogva nagyon tetszet mert egy nagyon életvidám, mosolygós, elragadó, és szép lány.. az első hétben kiderült hogy barátja van és hogy nagyon ragaszkodik ehez a sráchoz ezért hagytam is a témát mert biztos voltam benne hogy a közeljövőben nem mennek szét mert nagyon szerette a palit állandóan áradozott róla stb.. Ettől eltekintve jóban maradtam vele mint barát elég jól elbeszélgettünk műszakok közbe stb... stb.. MINDEGY!... szóval.. 2 napja viszont történt valami ami meglepett.. születésnapja volt és bementem munkába mielőtt végzett, és vittem neki egy tábla csokit legalább, hogy tudja hogy gondoltam rá.. bementem odaaadtam neki és észrevettem hogy elég rossz kedve van, megölelt megköszönte és én el is indultam mert siettem.. aznap miután ő végzett én voltam műszakban.. 2 kollegám beszélgetett és kifüleltem a kiszemelt lány nevét.. megérdeztem miröl van szó és a következő derült ki: A szóban forgó lánynak volt egy elég nagy balhéja otthon. akkora hogy nem volt képes otthon maradni ezért eggyik kolleganő/barátnőjéhez ment lakni egy kicsit. ekkor megkérdeztem hogy miért nem megy a csávójához.. mint ahogy kollegám elmondta a csávó kirakta szegényt, pont ilyenkor amikor a legnagyobb szüksége lenne rá.. szóval ez a felállás.. a kérdésem igazábol az hogy ha egyáltalán lehetséges, hogy tudnám tapintatosan elhívni valahova..? nem akarok bunkó parasztnak tűnni hogy szakitott és egyből nyomulok, hanem csak azt szeretném hogy boldog legyen és legyen valaki neki akire számíthat feltétel nélkül.. Azt tudom hogy én boldog lennnék vele és merem remélni hogy ez fordítva is igy van mert örülten megkedveltem.. az utolsó kérdés pedig hogy ha elis tudom hívni.. hova vigyem? tél van a séta a dunaparton nem aktuális a park se, moziba nem akarom vinni mert az olyan nem beszélős dolog.. lányok ti ilyen helyzetben minek örülnétek? Köszönöm ha végig olvastad és remélem értelmesen el tudtam magyarázni a problémámat..

2019. dec. 4. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Lehet tetszik, de ez most nem az a helyzet ahol ez aktuális lenne. Többszörösen sz*rul van, otthon is problémái vannak és a pasija is dobta, mindezt pár nappal ezelőtt. Ha annyira segítenél és azt akarod hogy jobb legyen neki, akkor szimplán beszélgess vele hátsó szándék nélkül. Az már sokat segít ha valakinek eltudja mondani a gondolatait, vagy csak egyszerűen kiszakítja a gondokból. Barátnál több nem leszel így, de mivel eddig is mindig áradozott neked a pasijáról, sosem nézett rád másként.
2019. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább most érzelmileg támogasd kicsit. Arra nagyobb szüksége van. Aztán kicsit később léphetsz is, de szerintem ne támadd le most ezzel!
2019. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hellmano ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak most hagyd egy kicsit, legyél ott neki, de ne nyomulj, mert azzal elronthatod a későbbi esélyeid (ha vannak egyáltalán).
2019. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!