Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randizni vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni vagy csak barátként foglalkozzak vele, nem értem mit akar? 20f (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, régóta ismerem, közép suliban tök jóban voltunk, aztán miután elballagtam nem is beszéltünk, nem találkoztunk. Kb fél éve felkeresett fel mi van velem, mit csinálok, aztán beszélgetünk facebookon. De, volt hogy hetekig nem beszéltünk, ő meg írt hogy ne hanyagoljam el, írjak neki. De volt hogy közös ismerősökkel szerveztünk egy sütögetős, beszélgetős hétvégét, meghívtam, de természetesen nem jött. Meg azt mondanám utalás az is hogy kérdezi van e barátnőm, meg ha szingli marad vegyem feleségül, jól tud főzni, meg még hasonlók. De nem tudom hogy ezeket viccnek szánja vagy így fejezi ki magát. Még suliban tetszett nekem, csak volt batárja, ezért hanyagoltam.

2017. szept. 26. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el . Ott majd úgyis kiderül, hogy ki mit akar a másiktól.
2017. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos, mikor a fiúk mindig sírnak, hogy bezzeg a lányok nem adnak jeleket.

Amikor konkrétan feleségül vetetné már magát, és még mindig itt töketlenkednek...:D

Ne, ne hívd el randira, majd jön egy belevaló srác, lehetsz megint gyertyatartó.... :D

2017. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszabb ***** válasza:
Egyszerű, elhívod randizni. Legfeljebb belöki a szokásos rizsát, hogy "ja hát nekem van pasim", aztán szépen elandalogsz.
2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor nem látod a fától az erdőt tipikus esete.
2018. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!