Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen okból utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen okból utasítottatok el helyes fiúkat?

Figyelt kérdés
Olyanok, aki bejött külsőre, úgy hittétek, hogy belsőre is rendben van, hol buktak el a rostán? Akár az elsö, akár a sokadik randi után?

2019. dec. 6. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Honnan veszed, hogy helyes vagy?
2019. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig minden szép és jó volt amíg meg nem tudtam hogy volt egy cigány szeretője 😅.

És hogy napi szinten iszik.

2019. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Kiderült hogy sportosnak adta be magát, aztán mégsem az, meg belsőre sem terszett. Egy pofátlan hólyag. Nem csodálom hogy agglegény.
2019. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket akkor amikor megszólalt. Áradt belőle az unintelligencia és a butaság. Egy másikat meg azért mert elmesélte, hogy volt egy élettársa (20 évesen), aki elakarta hagyni ezért felkötötte magát csak az élettársa időben megtalálta. Na itt éreztem, hogy tipli van.
2019. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
cigizik
2019. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Cigizik

Buta, mint a tök

Rém unalmas sablonbeszélgetéseket lehet csak folytatni vele

Leszarom ember

El kell tartani

Messze lakik

Foglalt

Csak alkalmit akar meg kalandozni

Meg van még egy csomó dolog. Igazából külsőre sokkal több ember rendben van, mint belsőre, bárki bármit mond. Főleg a fiatal felnőtt generációban annyi az érzelmi nyomorék meg az emberi hulladék, hogy még ha a külső elvárásokból enged is az ember, akkor is évekig keresgél és söpri a szemetet.

2019. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az akaratgyengeség és a függőség/alkoholizmus meg az agresszív viselkedés lemaradt
2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott, mikor felhozta a beszélgetésben a volt nőjét és közel 1 órán keresztül hallgatnom kellett, miközben mesélt róla. Meguntam, hazamentem.
2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

-cigizett

-megszólalt

-udvariatlan volt

2019. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke van, ővakar gyereket, primitív, ápolatlan.
2019. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!