Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak nők akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nők akik azért utasítanak vissza egy férfit, mert dohányzik?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nő vagyok, viszont valamelyik nap felmerült ez a téma és jópár lány/nő azt mondta, hogy a dohányzás kizáró ok. De miért? Én nem dohányzom, egy szál cigit próbáltam ki tiniként és ennyi, viszont ha adott egy jó pasi, akivel működik minden, valaki képes lenne visszautasítani csak azért, mert cigizik? Nekem ez annyira abszurd. Ti mit gondoltok?
2019. dec. 7. 11:58
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Pl nekem a mostani párom is gyárkémény, de őszintén, kit érdekel? Annyira nem zavaró a cigifüst, az egészsége felett meg csak ő dönthet.
2019. dec. 7. 12:00
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
Én még ilyet nem tapasztaltam. Olyat viszont igen, hogy aki utáta, meg nem mondta volna rólam (mivel tekintettel voltam rá).
2019. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy meg drogosokat, alkoholistákat, bűnözőket, ingyenélőket, futóbolondokat nem utasítanak sokszor vissza, majd pont egy bagóst fognak. :D

Ez csak ilyen sznobkodás.

2019. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformán érzékenyek a cigire! Én például gyülölöm cigifüstöt,fullaszt és már az is megérzem ha egy dohányos száll fel a buszunkra. Ilyen illetővel csókolózni nekem olyan mintha hamu lenne a számban.
2019. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Derwer ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet. Bár én pasi vagyok, de nálam is kizáró ok volt ha a csaj (rendszeresen) cigizik.

Ez nekem egy előzetes szűrő, így jó eséllyel nem jutok el odáig, hogy kiderüljön, hogy amúgy mennyire jól össze passzolunk.

2019. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Nehogy már. Én férfi vagyok de nem kéne dohányos nő semmi pénzért, legyen bármilyen jó nő. Illetve nekem már nem is jó nő aki cigizik. A dohányosok (sok ismerőseim) nem tudnak igazodni a nem dohányzókhoz, nekik kell bizonyos időközönként a cigi, reggel, kaja után, stb. Ha valahová megyünk kocsival hosszabb útra álljunk már meg egy cigire, ha étterembe akkor ha van cigis rész oda üljünk, otthon is jobb esetben kijarnak egyfolytában, vissza jön büdösen, ha csókot ad mintha a cigit nyalod. Szörnyű. Legalábbis nekem. Mindene dohanyfusttel átitatott, az ujjai sárgák soknak stb. Aki bent szívja a lakás bűzlik.

Dehogy kell ilyen.

2019. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Szerintem is tök rossz mindig kivárni a másik cigiszüneteit meg persze anyagilag sem a legjobb szokás. Mondjuk én férfi vagyok de a női ismerőseimtől is ezt hallom.
2019. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%

Azért nem mindegy ám, hogy valaki cigizik, de sportol is mellette és tisztalkodik, vagy nem.


Egy sportos, igényes cigis sosem fog úgy kinézni mint a 70eves alkoholisták, akik semmi mast nem csinálnak

2019. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
Nálam alap, hogy egy férfi ne dohányozzon. Kiábrándító, büdös, és nincs kedvem olyannak szülni akit a gyerek érettségije után eltemethetek.
2019. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki dohányzik, az büdös. Besárgul a bőröd. Nikotin szag árad a ruháidból és a testedből, akkor is ha mosod. A pofád meg undorítóan büdös, senki sem csókol meg szívesen egy ilyen embert.

Ha a lakásban cigizel oda is beeszi magát a szag, a felakba, a huztaba, mindenbe. Hiába takarítasz/festetsz.


Szüleim 45 éve dohányoznak, ha belépek a lakásba rögtön áporodott cigiszag csap meg, ruháim átveszik a szagokat, pedig már túl pedánsan takarítanak és takarítottak mindig is.


Volt dohányzó párom. Büdös volt, undorodtam a csókjától, hiába szerettem.



Viszont egyik fentebb említett esetben sem 2-3 szál/nap volt a dohányzás, hanem 3 doboz.


Én nem dohányzom, de néha elszívtam 1-2 szál cigit az elmúlt években, mindenki rögtön érezte rajtam.

2019. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!