Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori, hogy egy férfit azért utasítanak vissza, mert "túl jó férfi"?

Figyelt kérdés
Azaz a nő úgy érzi valami nem stimmel, mert ő nem kaphatna meg egy ilyen férfit, és ezért visszautasítja, mert attól tart lelép ha talál egy szebb csajt.

2018. dec. 3. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Én már utasítottam ezért vissza férfit. Nem vagyok egy bombázó és zavar ha túl jó pasi megkörnyékez, mert attól tartok, hogy csak szórakozik velem, vagy lát bennem ugyan vonzót, de majd ha elmúlik a rózsaszín köd, akkor nem tart elég jónak stb
2018. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Semennyire. A nőknek a "jó pasi" kell, dehogy utasítják vissza...
2018. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szinte mindenki az elméje teremtette fájdalmakban és illúziókban éli az életét, szóval biztos elég gyakori.
2018. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Én is voltam ilyen helyzetben, végül én szenvedtem miatta mert valójában szerelmes voltam bele..

De mivel túl jónak tartottam magamhoz, így nem hittem el hogy engem akar ezáltal nem foglalkoztam vele..

Nem tudom mi lett volna a jó döntés..

2018. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Pont ellenkezőleg, a nők sokkal inkább a ligájukon messze felüli férfiaknál próbálkoznak, abban a reményben, hogy valami csoda folytán majd pont miatta fog megszelídülni. Szerinted miért van az, hogy minden nagyon jól kinéző férfivel a nők tucatjával fekszenek le, egy normális kapcsolat legkisebb reménye nélkül is, mert egy közismert nőfalóról van szó?
2018. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kommunikációddal van a gond. Sok 20-30as férfi (és sokszor nő is) azt hiszi, hogy a megjelenés mindenkit mindenkor meggyőz. Ha nem tudsz hatékonyan nőkkel kommunikálni, egy szakember is segíthet.
2018. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondtam ezt már férfinek, de igazából csak azért, mert nagyon butának tartottam, szellemileg nem volt egy nagy kihívás szegény, viszont ezzel nem akartam megbántani, mert nem tehetett róla.
2018. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
5: ez a taktikus nőknél van, arról pedig a normális, romantikus, szerelmes nők nem tehetnek, hogy ti igénytelenek vagytok a nők megismerésében, s szinte csak a jó szex, nők ingatlanja, munkahelye, stb érdekel.
2018. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi lett volna a jó döntés.."


Az lett volna a jó döntés, ha nem a múltad és önmagadról alkotott tévképzetek alapján ítélted volna meg a jelent, hanem ha hagytad volna, hogy olyan legyen, amilyen lenni akar.

2018. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Gyakoribb, mint hinnéd. Sok nő valójában nem társat keres, hanem egy kontrollálható egyént az életébe. Aki felett viszont ilyen nyilvánvalóan nincs hatalmuk, azzal ez nem működne.
2018. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!