Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak nők akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nők akik azért utasítanak vissza egy férfit, mert dohányzik?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nő vagyok, viszont valamelyik nap felmerült ez a téma és jópár lány/nő azt mondta, hogy a dohányzás kizáró ok. De miért? Én nem dohányzom, egy szál cigit próbáltam ki tiniként és ennyi, viszont ha adott egy jó pasi, akivel működik minden, valaki képes lenne visszautasítani csak azért, mert cigizik? Nekem ez annyira abszurd. Ti mit gondoltok?
2019. dec. 7. 11:58
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én megértem, nekem is kizáró ok ha egy nő dohányzik.

A cigi rohadtul büdös, fuldoklom is tőle.

És baromira nem csak a saját egészségéről dönt, hanem a környezetében mindenkiét befolyásolja.

30F

2019. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!