Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 évesen normális ha durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen normális ha durván a 20-22 éves lányok azok, akik főleg bomlanak utánam? Vagy mi szokott lenni a korkülönbség többnyire?

Figyelt kérdés

21 éves koromig szűz voltam (de leginkább bénaság miatt, ami már elmúlt) és egyébként elég kölyökképem van, pár évvel fiatalabbnak nézek ki. De azután is ismerkedni akarnak velem, miután megtudták a koromat, tehát nem az, hogy magukkal egykorúnak gondoltak, aztán amikor rájönnek mégsem, akkor már nem akarnak semmit. Most az utóbbi egy évben mióta befejeztem a sulit és dolgozni kezdtem jó néhány szerencse ért a lányoknál


A szüleim között 2 év korkülönbség van, a nagyszüleim között 7 és 10 év volt/van a papák javára, igazából nem vagyok tisztában hogy pl. 26 éves férfiként mi a normális, hogy általában hány éves korú nők vágynak az emberre. Ja és nem felvágni akarok azzal, hogy bomlanak utánam, nyilván nem tetszem minden csajnak, nem vagyok Casanova, stb, de olyan korú lányoktól kapom a legtöbb érdeklődést


2019. dec. 9. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, 4-6 évvel fiatalabbak nálad. Felnőttként ez teljesen normális korkülönbség.
2019. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok korkülönbség, még az sem biztos, hogy érettebb vagy. 5 év múlva meg semmi.
2019. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a problémád. 4-6 év korkülönbség nem sok, igazából szinte semmi.

Egyetemre járok de az évfolyamomon tök sok ember eleve 1-2-3 évvel idősebb nálam,mert évvesztesek meg szakma 1-2 év meg mittudomén mi volt még ami miatt "később" mentek egyetemre.

Én meg se évvesztes nem voltam, sima 4 éves gimnáziumba jártam és 18 évesen egyetemre kerültem. Akkor a legtöbb ismerősöm,barátom már 20-21 éves volt.

És? Semmi.

Sőt olyan évfolyamtársam is van aki akkor volt 35 amikor kezdtünk. Teljesen jól ki lehet jönni vele, alig érződik.

Szóval ez a 4-6 év semmi.

2019. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!