Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy aki könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki könnyen ismerkedik vagy jön össze egy csajjal az azt hiszi, hogy ez mindenkinek ilyen könnyen megy?

Figyelt kérdés

Elég nehezen ismerkedek és ha meg is ismerek egy csajt akkor sem tudok összejönni vele.

Több barátom akik elég lazán tudnak csajozni és jó pár barátnőjük volt mindig olyan tanácsokat adnak, hogy csak dumálj a csajokkal, vagy, hogy lény önmagad. Meg ilyenek.

De nekem ez így nem megy. Sehogy nem jön össze.

De ők ezt nem fogják fel.

Pedig mondtam is nekik, hogy én nem vagyok olyan mint ők.

Miért nem értik meg?

Miért hiszik azt, hogy mindenki úgy tud felszedni csajokat mint ők?


2019. dec. 12. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló hozzászólása alapján (6-os vagyok):

Valóban nem értünk egyet, de a te hozzászólásod most a kevés pozitív tapasztalataimhoz került most ezen az oldalon. Végre valaki, aki tud érdemben vitatkozni, rendelkezik vitakultúrával. Nem megmondóember akar lenni, nem fölényesen osztja az észt, hanem érvekkel igyekszik hozzászólni. Ennek megfelelően én is viszonzom a tiszteletet most. A témára rátérve:


Én a saját magam tapasztalatai és világnézete alapján alkottam véleményt. Először is leszögezném, hogy élettársi kapcsolatban vagyok, évek óta együtt vagyunk a párommal. Jelenleg úgy érzem, nincsenek gondjaim az ismerkedéssel. Fel tudtam mérni a saját szintemet, és ennek megfelelően tudnám, kiket kell megcéloznom.


Azonban nem mindig volt nekem sem barátnőm, nem mindig ment ez a dolog. Valójában már 20 éves korom fölött voltam, mikor szexuális tapasztalatot szereztem. A problémám nekem pedig igenis a külsőmmel volt. Későnérő típus voltam fizikailag, kisfiús arc, pattanásos arc, véznaság, és még sorolhatnám. Foglalkoztam én abban az időben önfejlesztéssel, hogyne foglalkoztam volna. Vagy százezret tuti ráköltöttem könyvekre és hasonlókra.


De nem segített. Nem azt mondom, hogy a könyvek és az önfejlesztés káros, vagy ilyesmi, inkább csak azt, hogy hatástalan. Nem lesz magasabb a tesztoszteronszinted, nem fog másképp nőni a borostád, nem lesz más a genetikád attól, hogy önfejlesztesz.


Nekem az áttörést az adta, hogy 20 éves korom után valamennyivel kijött a genetikám előnyös oldala. Vállasodtam, férfiasodtam, elmúltak a pattanásaim jórészt, és úgy összességében is vonzóbb jelenség lettem. Ennek megfelelően jöttek is a nők. Na nem azt mondom, hogy mindig tele voltam nővel, vagy ilyesmi, és még csak nem is a legjobb nőkre kell gondolni. 10-es skálán ilyen 5-6, esetleg 7.


Úgyhogy amikor azt mondom, hogy az adottságaid meghatározzák a sikereidet, akkor azt saját tapasztalataimból, és a világról alkotott képemből kiindulva teszem. És ezért tartom azt, hogy gyúrd ki magad, mivel az kb. az egyetlen út, hogy valamennyire hatással tudj lenni a genetikai adottságaid biztosította vonzerődre.


A terápiák pedig szintén nem érnek szerintem semmit ilyen téren. A pszichológusok segíthetnek valamennyire, hogy jobban érezd magad a bőrödben, segíthetnek, hogy feldolgozz valamit (bár itt általában az segít, hogy kibeszéled magadból a dolgokat), de nem leszel jobb "csajozó".


Kérdező: te pedig könnyen le tudod mérni, hogyan állsz a külsőd terén. Regisztrálj fel Tinderre. Nézd meg, hányan akarnak veled beszélgetni. Abból már sok mindent leszűrhetsz. És ki tudja, még lehet ott alakul valami.

2019. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#8 Nem arról van szó, hogy “hipp-hopp” àt kellene változz valami sikeres, magabiztos csajozóvá.. hanem arról, hogy aki fèlènk ès meg sem próbálja, az sosem fog megváltozni, így érthetōek ezek a bíztatások. Talán nem azt várják, hogy oda állíts a lányhoz szuper dumákkal ès lehengerlō stílussal, hanem csak azt, hogy próbálkozz.

Összejönni egy csajjal valóban nem könnyū (legalábbis helyzetfüggō), VISZONT ismerkedni könnyū, ha valakinek mèg az is nehezen megy, akkor azt nem árt fejleszteni, jaa amúgy az ismerkedésnek nem föltétlenül az a kizáròlagos célja, hogy felszedj valakit, lehet lazán ismerkedni, bármiféle szándék ès elvárás nélkül. Érted?

2019. dec. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Neked elsősorban az önbizalmaddal van baj, amire a drága barátaid még egy lapáttal rátesznek.

Ha nem vagy magabiztos ezt sugárzod mások felé is.

Mozdulj ki a komfortzónádból kicsit, fogj fel úgy egy randit, hogy ha összejön, összejön, ha nem akkor meg nem, van még rengeteg lány így hidd el nem stresszeled el.

Ja és a lányoknak a magabiztos és domináns pasik jönnek be, és nem utolsó sorban légy humoros.

2019. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Humorom az van. Azt sokan mondták már.

Viszont önbizalmam tényleg nincs. És nem is vagyok nagyon határozott.


Az a "baj", hogy én nem csak úgy becsajozni akarok.

Általában mindig komolyabb kapcsolatot akarok.

Így nálam az sem jön be, hogy megismerek 5-10 csajt és majdcsak lesz valami az egyikkel.

2019. dec. 14. 22:34
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 S vajon mièrt nem jön be?


Az tènyleg nem mūködik, ha csak úgy megismersz 5-10 csajt felületesen s majd ölbetett kézzel várod, hogy legyen ebbōl valami. Viszont az mūködōképesebb lehet, ha ki tudod választani, hogy ki az, aki valamilyen okból érdekel téged ès elszeretnéd kicsit mélyíteni vele a kapcsolatot.. 1000 felszínes csaj ismerōsbōl valóban nem lesz semmi, nem is csak a mennyiséget kéne nézni, hanem azt, hogy közben milyen viszont alakítasz ki másokkal.

2019. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!