Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinder mennyire megbízható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benyovszky Oszkár kérdése:

A tinder mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2019. dec. 13. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet ismerkedni, de interneten a legnehezebb szerintem, bárhol máshol tennéd könnyebb lenne
2019. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy oldal sem fog neked nőt garantálni.
2019. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz randi, az nem a tinder hibája, hanem vagy az, amilyen vagy, vagy az, ahogy az algoritmus a korábbi választàsaid alapján sorol be téged másoknak. :)


Párommal ott ismerkedtem meg. :)

2019. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt onnan több randim. Illetve ami talán lényegesebb, hogy ott ismertem meg a páromat is, akivel már közös lakásban élünk és tavasszal 3,5 év után a férjem lesz. :)
2019. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem a lányoknál, hogy van e kedve másnap beülni valahova, találkozni. Ha már jobbra húzott akkor cska bejossz neki és szeretne találkozni, ha csak random huzogatja az embereket akkor meg mindegy is, mert olyannal én nem akarnék bármit. Több ilyen randim volt, kissrbb nagyobb sikerrel. Szeretek minél hamarabb találkozni, mert ott dől el, hogy van vonzalom vagy nincs
2019. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

20 perccel ezelőtti tapasztalat:


Egyeztem a csajjal (ő már korábban bejelölt engem).


Ráírok, vissza is írt... Elkezdtünk beszélgetni. Pár mondat után rákérdeztem mivel foglalkozik, mióta van egyedül ilyesmi... Erre mit mond? Nem szereti az ilyen sablonos kérdéseket :D De csak annyit válaszolt, hogy nincs egyedül, van pasija :D


Hát mondom... Teljesen ismeretlen ember vagy, ha az sablonos, hogy megkérdezem mivel foglalkozol meg mióta vagy egyedül, akkor inkább nem akarok veled beszélni. És töröltem a pi......csába. Mondjuk a másik meg, hogy mint kiderült van pasija. Lehet az nem is tud róla, hogy fent van a csaj.

2019. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!