Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok társkereső megbízhatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok társkereső megbízhatatlan, mert tele vannak kamuregekkel. Az alábbiak mennyire megbízhatóak, tehát kamureg-mentesek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]



2018. nov. 4. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, de úgy tudod ellenőrizni legkönnyebben, hogy megnézed az oldalon lévő képek pontosan hova vannak feltöltve és megnézted azt is, hogy google megtalálja-e őket más oldalon.


Sok társkeresőt netről összelopott képekkel hirdetnek.

2018. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ezért nem fogok kifizetni húsz dollárokat három hónapon keresztül, hogy google URL képkeresővel néhány profilt leellenőrizzek. Éppen emiatt kérek segítséget Tőletek, hogy már regisztráció során tudjam nem teszek fel rossz lóra.
2018. nov. 4. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Én a főoldalon lévő képekre gondoltam..
2018. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!