Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel kb 3-4hona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel kb 3-4honapja irunk es nagyon megkedveltem de meg nem talalkoztunk? Velemenyek?

Figyelt kérdés
Kozben neki is es nekem is volt valakink. Nemreg kihivtam de nemjon ki aztmondja ido kell neki meg tulteszi magat az exen de en csak egyszeru talalkozast kertem ahol beszelgetunk, kicsit eloben is megismerjuk egymast. Aztmondja hogy probaljam megerteni ot hogy ez nemmegy neki. Mondtam hogy rendben akkor ennyi volt irnunk sem kell tobbet. Aztan irta hogy sajnalja hogy igy gondolkodom es hogy ennyivel lezarom. Velemenyek? 22 evesek vagyunk Akarhanyszor ez volt a csaj kiflgasa ott a hatterben volt valami,valaki es en koppantam.

2019. dec. 16. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Már megint te??
2019. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs velemenyed ne irjal.1eve jartam ez az oldalon,azota ez az elso kerdesem.
2019. dec. 16. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem nagyon lesz semmi. Ha akar valamit akkor tegyen ő is valamit érte.
2019. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek erolkodsz ezen? En megkerdezem nehany nap utan a csajt akar e talalkozni, igen vagy nem. Ha nem, nem erolkodok tovabb, azert nem vagyok palimadar, hogy megalazkodjak egy nemleges valasz utan, azzal hogy tovabb bombazom.
2019. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert eloszor nem akartam tole semmit de most igy alakult
2019. dec. 16. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nen kell ezen tiprodni. Elhivtad, elutasitotta. Nem kell rögtön elzavarni a fszba, de én egy kicsit nagyobb távolságot tartanék. Ha mégis akar talizni, akkor majd szól.
2019. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez bukott ügy. Régen nekem is volt ilyen, 10 per 10 halott. Elkönyvel a nő max 2 hét találka nélküli beszélgetés után barátnak, vagy lúzernek.
2019. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!