Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 évesen hol van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen hol van esély ismerkedésre?

Figyelt kérdés

A legtöbben az instagramot szokták mondani, de nekem az nincs.


Tindert kipróbáltam de senki se húzott jobbra, egyéb opció?



2019. dec. 18. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd a netet! Keress közösségeket!
2019. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy fiú vagy-e vagy lány
2019. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A munkatársaimon kivül nincs közösségem ők pedig 40-50 évesek..


Nem nagyon járok el sehova, az meg hülyén néz ki, ha egyedül beülök egy pubba.

2019. dec. 18. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát keress közösségeket. Túracsoport, énekkar, vallásos csoport, színjátszó kör, jógacsoport, tánccsoport, filmklub...
2019. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem gáz egyedül menni pubba...senki sem fog hülyének nézni,pláne ha Pesten
2019. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Mi lett az iskolai barátaiddal?


Én 26 éves vagyok, de mai napig a legjobb barátaim a középiskolai barátaim, akikkel már több mint 10 éve tartjuk a kapcsolatot 4-5-en.

2019. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a kérdéstol....
2019. dec. 18. 10:00
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
De a jó modortól se kedves kérdező.
2019. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetőség bárhol van. Persze aki nem tud csajozni, annak ezek nem lehetőségek.


Te inkább a gyakorlásra helyezd a hangsúlyt. Kezdeményezz a lányoknál beszélgess velük.

2019. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tizenévesen és kora huszonévesen a legbiztosabb módja a csajozásnak a baráti, ismerősi körön keresztüli ismerkedés. Ez lehet az hogy elmentek bulizni a barátaiddal és ott egy távoli ismerős csajt megismersz, lehet hogy egy lány egy barátodon keresztül hall rólad és úgy tetszel meg neki, vagy két baráti társaság találkozik és ott jön létre kapcsolat két ember között. Egyszóval minél több embert ismersz, minél nagyobb híred van (jó értelemben), annál nagyobb az esély, hogy olyan csajba fuss bele, akinek bejössz. Nyilván aztán kellenek egyéb képességek is, legyél vicces, magabiztos, jó dumás, férfias viselkedésű is.


Durván 25 felett jön be ez jobban az ember életébe, hogy más módon is érdemes megtanulnia ismerkedni, pl. odamenni ismeretlen nőkhöz akik szemeznek vele, vagy hasonló. De fiatalon inkább ez az ismerősi körön keresztüli ismerkedés az elterjedtebb.

2019. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!