Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy pszichológussal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy pszichológussal randizni/együtt élni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan lehet, mint mással. A pszichológus egy szakma, és jobb esetben azt az emberek nem viszik haza.
2019. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Otthon ő is csak egy ember. Lehet, hogy az átlagnál kicsit figyelmesebb, empatikusabb, de erre nem csak a pszichológusok képesek.
2019. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár éve egy pszichológus nővel kicsit barátibb viszonyom egy közös projekt keretében és azt mondta, hogy ő néha sokkal szarabbul van lelkileg mint akiket neki támogatni kell biztató szavakkal. De kifelé azt kell mutatnia hogy ő a szupernő, aki körül minden rendben van.
2019. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdő pszichológus vagyok, eddig főleg pszichológia szakos lányokkal jártam. Szerintem egy normális pszichológussal jobb kapcsolatban lenni mint egy átlagemberrel mert sokkal jobban ismeri magat, empatikusabb, önreflektívebb.

Nekem pl kb 5 éve nem volt párkapcsolati veszekedésem, mert 1) nem verem rá egy stresszes nap végén az indulataim a páromra 2) ha a parom kezd el morogni akkor atgondolom es megkérdezem, hogy velem van-e baja vagy a körülmények miatt es csak rajtam csapódna ki 3) ha feszült helyzet van akkor leülünk es őszintén, elfogadással beszélünk az érzelmeinkről, gondolatainkról. Mindig tudunk megoldást találni.

Pl nálam pl sose volt olyan amivel már hozzám is jöttek páran, hogy látszólag remek a kapcsolat de a mélyben gyűlik a feszkó, mert nem beszélnek az érzelmekről, nem beszélnek a problémákról, azutan egy banális dolgon, egy rossz helyre rakott poháron kirobban a veszekedés.

Itt a gyk-n is napi tucatnyi olyan kérdést olvasok ami minimális odafigyeléssel, őszinteséggel, kommunikacióval megoldható lenne.


Az tény, hogy jobban tudom ertelmezni a masik reakcioit, sokat levonok belőle de nem vagyok fbi-profilozo, nem latok a fejébe.

2019. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A "normális" szócskát persze nem véletlenül tettem hozzá, attól hogy valaki elvégzi ezt a pár évet a szakon, még abszolút lehet h.lye.
2019. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!