Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok/összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok/összejönnétek évfolyamtárssal az egyetemen?

Figyelt kérdés

Több mint 300-an vagyunk az évfolyamon. De ezt az évet leszámítva még 3 évig egy légtérben lennénk, ami, ha rosszul sikerülne a randi, akkor nagyon kellemetlenné válna.

Van valakinek tapasztalata ebben?

Hogy kezeltétek ha rosszul sikerült a randi/ szakítottatok? Vagy feleslegesen aggódok, mert sokan vagyunk az egyetemen, így elkerülhetnénk egymást, ha negatívan alakulnának a dolgok? Sztorik is érdekelnek!

Köszönöm mindenkinek! 20/L Jogász szak (ha érdekelne valakit)


2019. dec. 18. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Látom, már bárkit felvesznek egyetemre...
2019. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Ez hülyeség. Ennyire erővel egy városban lakóval se randizz mert bármikor összefuthattok.

Én már nem most kezdtem az egyetemet, de így is van olyan évfolyamtársam,sőt akár csoporttársam is akit ebben a félévben vagy 1x láttam csak de más embereket meg azelőtt sose láttam hogy pl idén egy órára kerültünk. Eskü. Soha. Vagy lehet hogy láttam de nem emlékszem rá pedig jó az arcmemóriám.

Ez felesleges para. Egyetemen tök normális dolog évfolyamtársakkal meg másokkal is ismerkedni.

2019. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*azelőtt hogy idén valami tárgyból egy órára kerültünk
2019. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Köszönöm szépen a válaszod!:)

Egyébként elnézést, ha túl egyszerűen fogalmaztam meg a kérdést és ezzel felbosszantottam másokat! Még nem volt korábban párkapcsolatom és emiatt vagyok ennyire bizonytalan.

2019. dec. 18. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Randiztam is, többekkel. :D Általában eltudtuk engedni a témát, ha úgy alakult, szóval nem emlékszem kellemetlen élményekre. Egyre talán igen. Egy koli bulira, ahol már egyértelmű volt, hogy nem lesz folytatása a kezdetleges kapcsolatunknak egy sráccal és kicsit elvoltam kenődve. Na ott első sorból nézhettem ahogy más nőt fűz. Az egy kicsit fájt. Más hasonlóan meghatározó élményem nem volt, pedig a mi szakunk a második évtől elég kevés főre redukálódott.
2019. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
31%

Évfolyamtárssal simán :) Nekünk is van több az évfolyamon. De csoporttárssal sose. Az évfolyam jó, sokan vagytok, alig találkoztok, ha mégis, az külön öröm,de egy csoportban lenni, aztán szakítani már nem annyira...

Vágj bele nyugodtan kérdező!

2019. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán.
2019. dec. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az unokámék is így jöttek össze 6 éve, meg barátomék is, ők ráadásul csoporttársak is voltak 54 évvel ezelőtt. Most is együtt vannak.

Nyugodtan ismerkedj.

2019. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ohh én igen jo kis kaland lenne!
2020. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!