Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek olyan férfival, akit nem izgat, hogy az elmúlt időszakban elhízott?

Figyelt kérdés

Összejönnétek olyan pasival,aki szeret enni és az elmúlt időszakban sokat hízott?

Ha párkapcsolatban történne veletek,hogy elhízna a párotok,akkor elhagynátok?


2019. okt. 31. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem jönnék össze. Kapcsolatban is figyelek arra hogy se én se a párom ne hízzunk el. Egészséges ételeket készítünk és heti háromszor megyünk edzeni. Az egyébként nem baj ha valaki szeret enni, szereti a különféle konyhákat, de mértéket tudjon tartani. Itt a nagyobb gond hogy a pasit nem is érdekli hogy elhízott.
2019. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
nem hagynám el csak ezért mert elhizott, hanem már nem vonzódom hozzá
2019. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet ennek, nálam nem kizáró ok, bár nekem is van súlyfeleslegem jelenleg, de mikor vékony voltam is volt mackós barátom.
2019. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Én is szeretek enni mégsem vagyok elhizva.

Akit nem izgat, hogy kövér, az igénytelen és xarik az egészségére. És még ronda is.

Szóval nem.

2019. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Én sem. Fújjj. Amikor az emberlánya nem fér hozzá a pocitól a férfihez... Akkora cerkája meg nincsen. Semmi mást nem érzel, csak a hordó hasát.
2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Totál más mentalitásban élek, nagyon nem illenénk össze.
2019. nov. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfogadnám úgy is a páromat.
2019. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért hagynám el a párod már felszedett pár kilót? Mi vagyok én Tini??? :D Majd látta azokat a kilókat akkor újra összejövünk hogy mi ...jézusom…
2019. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Összejönnék-e olyan emberrel? nem. Nem tartom vonzónak a túlsúlyos embereket, olyan párt keresek akinek normális súlya van.


Meglévő kapcsolatot nem szakítanék meg rögtön, viszont szorgalmaznám a fogyást. Ha nem tesz ellene, vagy még többet szed fel az már lehet szakítóok.

2019. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Én összejönnék vele sőt tetszene is.Végre valaki aki nem vékony.
2019. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!