Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ezek után megszakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után megszakítanátok az illetővel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerkedek egy pasival, mindig nagyon jók voltak a randik (volt étterem, romantikus séta, stb), mindig mondja hogy alig várja, hogy lásson, velem akar lenni, célozgat arra, hogy én mit akarok tőle, stb, be akar mutatni a haverjainak, és volt amikor buliban volt és részegen azt mondta, hogy ő mindent megadna nekem, szeretne szeretni, stb.

Őszintén szólva én először csak kalandnak vagy szexkapcsolatnak gondoltam, de elkezdtem ragaszkodni hozzá, amiért sokat találkoztunk meg beszélgettünk (sokszor ő hívott, de ha én felvetettem, ő is rögtön ugrott, még ha amúgy más programja is lett volna). Biztos, hogy ő ismerkedik más lányokkal is és bár nem mutattam ki, de elkezdtem féltékeny lenni és kattogni rajta.

A baj az, hogy neki elég sok női ismerőse van és mondta, hogy egyik buli alkalmával amikor másik városban voltak, egy lányismerősénél aludt. Tegnapelőtt is bulizni volt, mert kollégájának volt búcsúbulija, írkáltunk, küldött fotókat, stb, ott is voltak lányok, de akkor otthon aludt, mert írta is, hogy ő a belvárosban lakik (elmondta konkrétan hol) és tök jó, mert közel van mindenhez, így simán haza tud menni. Tegnap pedig céges karácsonyi vacsorán volt, persze akkor is volt buli, és szintén küldött képet, de akkor már nem nagyon írkáltunk (én is mással voltam elfoglalva). Utána csak írtam már neki, hogy mizu és írta, hogy a munkatársainál alszik, meg hogy épp zuhanyzik és küldött egy félmeztelen képet a fürdőszobából...

Hát erre én kiakadtam, ő meg nem értette, így írtam, neki, hogy most nem tudom mire gondoljak, megnézte, de nem írt semmit erre válaszul, így elköszöntem, hogy akkor szia. Reggel meg megint annyit írt, hogy nem érti, hogy mi a baj.

Ja és úgy volt, hogy találkozunk és most szexeltünk volna, de ezek után nem tudom mit csináljak... Szerintetek?


2019. dec. 20. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik valami megbízhatónak. Nekem biztos nem tetszene ha minden nap bulizna és mások ágyában aludna.
2019. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így nem bejövős.
2019. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh🤦🏽‍♀️.Én nem találkoznék ilyennel többet.Sztem ennek mindegy csak lyuk legyen rajta.Gázos az egész csávó!
2019. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy strigula leszel neki a többi mellett.

Benne van a vadászösztön hogy minél több csajt bepalizzon neki csak egy kihívás vagy.

2019. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a karácsonyi buli miatt van minden
2019. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján - megbízhatatlan.

Ffi.

2019. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kellene a francnak egy ilyen partiállat.
2019. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!