Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyemben megszakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben megszakítanátok a kapcsolatot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, egy hasonló korú lánnyal megismerkedtem, a szüleink régóta ismerik egymást.

A lánynak már van egy 4 éves gyereke, és párszor találkoztunk, de én a gyerek miatt nem akarok tőle semmit.Elvagyok vele, nem rossz a társasága, a gyerek is aranyos, de nálam ez nem játszik.

Ők ráadásul kissé szegényesen élnek, nem nélkülöznek, de sok "extra" dolgot engedhetnek meg maguknak.

Ugyanakkor én 25 évesen ott tartok,hogy egyre több mindent megengedhetek magamnak anyagilag, és tudom,hogy nem lenne kötelességem, de mégis csak furcsán venné ki magát, ha nem adnék annak a nőnek a gyerekére, akivel együtt vagyok.

Úgy érzem,hogy a lány egyre inkább többet akar, de nyilvánvaló,hogy anyagi biztonságot is keres, ami természetes, csak én egy saját gyerek vállalásán is elgondolkoznék most, mert hiába tehetném meg, még 4-5 évig szeretnék "élni" szórakozni,felújítani a házam, és minimum fenntartani a jelenlegi életszínvonalam.


Sajnálnám megszakítani a kapcsolatot, mert jó embernek tartom, de a jövőre nézve sem hoz lázba, hogy más gyerekét neveljem.

A gyerek apja él, és virul csak egy utolsó suttyó.


2018. jún. 13. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Megszakitanam vagy tavolsagtartobb lennek (csak koszones meg hogy vagy szia stb.).
2018. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd vele első körben a helyzetet. Lehet, hogy eddig nem fejezted ki megfelelő módon, hogy számodra ez nem jelent többet egy baráti jellegű viszonynál, nem tervezel vele semmiféle romantikus kapcsolatot. Ha ezt nem tudja elfogadni, na akkor kell megszakítani vele a kapcsolatot.
2018. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a találkozásaitok után nem volt számára egyértelmű, hogy nem lesz folytatás.

Mindenesetre egyértelműbben a tudtára kellene adnod. Mivel az írásodból kiderül, hogy ezt szeretnéd tenni. Ami nem baj, csak először el kell döntened határozottan, majd a lánnyal is tudatni.

Esetleg kevésbé nyers módon, ha konkrétan nem szeretnéd, pl, hogy randizol valakivel stb.

2018. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pomazi73 ***** válasza:
69%
Szerintem olyan vagy mint a gyerek apja. Dugni dugnál de a gyerek mehet a levesbe. Lehet lepontozni. Légy mindig őszinte
2018. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 evesen tenyleg fiatal vagy ahhoz, hogy mas gyereket neveld, mikor sajatos sincs, es ertheto ha ehhez nincs kedved. De ugy korrekt, ha ezt tisztazod es nem keltesz remenyt a lanyban.
2018. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es


Tudtam,hogy lesz egy ilyen hozzászólás.

Felteszek egy kérdést, ha ilyen őszinte vagy válaszold meg ezt is:

Ha ő lefekszik velem az csak nekem jó?Igen,lehet, ha nem vagyok elég jó az ágyban.Tegyük fel,hogy nem élvezi.Akkor miért fekszik le velem?Mert keres egy palimadarat, aki felneveli a gyerekét, és "eltartja" őt is?

Ez korrekt lenne?

Ha pedig élvezi, és ezért fekszik le velem akkor?Mintha ez csak a férfiaknak lenne jó, meg csak a férfiaknak lenne rá igénye.

Ebben az esetben kölcsönös a dolog, így "nem jövök neki semmivel" sem.


Nem utolsó sorban meg nem az 1800-as években járunk,hogy egyet dugunk, és leéljük vele az életünket.

Szép is lenne ha mindenkinek örök hűséget kéne fogadni akivel lefekszünk.


Persze értem,hogy ettől még nem b***hatom át, nem hülyíthetem,és nem hitethetem el vele, hogy ez több is lehet.

Ezért is a kérdés.

Ha nem érezném azt,hogy többet érez akkor ki sem írtam volna a kérdést, így viszont már nekem sem jó.

Mellesleg szerintem a legtöbb gyermekét egyedül nevelő nő (és férfi) tisztában van vele,hogy szinte nulla az esélye egy új (normális) párt találni.

Ez nagyobb szívás ha az illető fiatal, a gyerek meg kicsi.

Nekem többek között ezért sem kell még gyerek. :) Átlagos az IQ-m, de gondolkozni tudok.És volt lány akivel együtt voltam, akit szerettem, akiről azt hittem,hogy örökké tart, de 30 éves koromig nem kell gyerek, és tőle sem kellett volna addig.Utána igen.Csak addig vége lett a kapcsolatnak.

2018. jún. 13. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es nincs igazad. Nem olyan, mint a gyerek apja, csak àltalânosìtasz eleg durvan. A gyerek apja nem akarja nevelni a SAJÀT gyerekèt, a kèrdező meg nem akarja nevelni MÀSÈT, főleg úgy nem, hogy neki nincs ès mèg fiatal. Ahogy olvasom kèrdező kommentjeit, elèg èrtelmes, ès maga is elmondja ha lesz SAJÀT gyereke, amire kèsőbb vâgyik is, azt fogja nevelni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy egy vadidegen, szàmàra az gyereket nem akar nevelni 25 !! èvesen.
2018. jún. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!