Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak nekem furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak nekem furcsa, hogy csak este akar takar/ tud találkozni velem a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon elfoglalt egyéb családi dolgok miatt, egész nap beszélünk imessageon, de mostanság szinte csak este találkozunk, és nincs semmi program azon kívül, hogy nála vagyunk... Nem ülünk be beszélgetni legalább egy kávé mellett, nem lenne anyagi akadálya.

21L


2019. dec. 21. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi ebben a furcsa neked?
2019. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Beszéld meg, hogy szeretnél vele napközben kicsit találkozni fél órára, bármelyik napon a héten és viszel neki valami finomat (sütit), ő mondja meg, hogy mikor. Ha nincs kedve és húzza a száját erre is, akkor gondolkozz el.
2019. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Kicsi szád kommunikációra használni?
2019. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, a felnőttek dolgozni is szoktak, általában napközben.
2019. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéld meg vele. Pár éve a férjemmel is így volt. Én is ennyi idős voltam akkor,mint most te. Ráadásul mi hétköznap sem találkoztunk,mert teljesen más volt a munkarendünk. Én este dolgoztam,ő nappal.A szombati nap volt az egyetlen, amikor tudtunk találkozni. Este mentem hozzá,reggel jöttem el mert ment melózni. Konkrétan csak szexeltünk,persze, amikor volt alkalom pl. megbeszéltük, hogy egyszerre megyünk szabira, akkor össze jöttek a kimozdulások, de ez nem túl sok volt. Meguntam 4 hónap alatt ezt. Közöltem vele, hogy ez így nem mehet tovább,vagy változtatunk vagy ennyi. Azt mondta, hogy hagyjak neki pár órát kitalál valamit. Aztán eljött hozzám meló után a kezembe nyomott egy másolt kulcsot a lakásához és közölte velem, hogy itt az ideje összeköltözni. Örültem neki nagyon. Hamarabb is kinyithattam volna a számat így megspóroltam volna egy csomó ideget,agyalást pl. hogy van neki más,megcsal,nem szeret eléggé,nem szívesen van velem stb. stb. Azóta házasok vagyunk van egy szép kislányunk és most várom a 2. babát. A kommunikáció fontos! :)
2019. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ő Fiona, csak férfi verzióban és inverzen a Shrekből. Nála fordítva van, ha a Nap még fent van, Ogrenak néz ki, ha lebukik, akkor Ryan Goslingá változik. Na ezért.
2019. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy o dolgozik. Ugye, hogy milyen hulye vilagban elunk?
2019. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerinted "barátod".

Szerintem meg csak dugásra használ.

2019. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!