Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin a strandon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a strandon a vízben akar talalkozni a pasi, nem furcsa egy picit?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást,még nem találkoztunk, de minden nap beszélgetünk. 30/f, 23l/n; én vagyok a nő. Igazából arra gondoltam,hogy régóta beszélgetünk,így nem gond; de valószínűleg hozzám akar érni talán és kíváncsi a testemre; nem gondolnám, hogy szégyenlős lenne, de úgy akarja,hogy csak a feje látszódik ki a vízből...
2016. júl. 3. 08:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
a férfi nem hal véletlenül?
2016. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ő egy delfin...
2016. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

inkább sellő:D

mondd meg neki,hogy találkozzatok a strand előtt és onnan majd be mentek a medencébe. de szerintem első randinak nem igazán való a strandolás,ráértek vele később.

2016. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem ertem. Akkor o egesznap ott lesz a 170-180 centis vizben, hogy csak a feje latszodjon ki? :"D. Es kulon-kulon mentek oda, es kozben veletlen sem talalkoztok (hogy is talalkoznatok, mikor o egesznap nyakig vizben all :D?)?
2016. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Ne már!

Te egy szál bikiniben, neki meg csak a feje látszik!?

Vagyis saját magával nem elégedett, de neked legyen jó tested.


Fél év. Ennyit pazaroltál valamire, ami nem fog működni.

2016. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a strandi randi a fura, hanem hogy a vízben akar találkozni. A testedre biztosan kíváncsi, de nem tuti hogy hozzád akar érni egyből. Csak a feje látszódjon ki? - a fejétől bűzlik a hal :)))
2016. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Első randira strandolás? :O Engem hívtak harmadik randin szaunázni, még az is meredek volt, de ez... Lehet, h gyorsan le akarja tudni a "testileg is tetszik?" részt, vagy smink nélkül szeretne látni...
2016. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nap kérdése, sírok xddd
2016. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%

Mi ebbe a fura? Még ha egy medvebarlangba szervezné az első randit.

Szerintem, nem kell semmit bele magyarázni. Kicsit mást akar, mint egy átlag, kafféházi randit. Valami mégsem oké, elköszöntök és kész.

2016. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faaaa...?
2016. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!