Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, eljönnétek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eljönnétek első randira haspólóban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Még a tizedikre sem :)
2019. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az év melegebbik felében igen
2019. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre megyünk, ahol ez nem probléma, illetve ha az idő is kedvez ehhez. És persze csak akkor, ha magamtól is azt venném fel.
2019. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak jó időben veszek fel ilyet és csak futásra.
2019. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenben. Azt is haspólónak szokták hívni ami a melled alatt kb véget ér. Azért szerintem gyakorlatilag melltartóban sehová nem illik elmenni. Maximum magasított derekú nadrággal, hogy ne látszódon ki mindened.

Meg ahogy írták előttem nem mindegy az alkalom sem. Egy drága, elegáns étterembe szerintem nagyon közönséges. Vannak randik ahova kifejezetten nem praktikus. Hidegben nyilván ne vegye fel senki ha nem akar jól felfázni és 1 hétig véreset pisilni. Szóval tényleg attól függ, hogy milyen a randi és milyen a konkrét darab amit fel akar venni.

2019. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem. Nincs ilyenem.
2019. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni azt a szituációt, amikor egy haspóló megfelelő viselet lehet (sportot leszámítva, de az ugye nem randi). Amennyire követem a divatot (semennyire), az alapján még csak nem is divatos, szóval még csak ez sem lehet kifogás.

Amúgy nekem nincs ilyesmim, de ha lenne se mennék randizni benne.

2019. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincs haspólóm.
2019. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!