Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetséges MtF lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetséges MtF lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem prostituáltakra gondoltam, se egyéb ilyenekre a neten. Nem tudom pontosan mi érdekel, talán barátság, vagy komolyabb. Esetleg köztetek van valaki?:) 19(cis)F

Tudom, a kérdés vótmá'...



2019. dec. 22. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az mi a rák?
2019. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Olvass utána, pl itt: [link]
2019. dec. 22. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Miaz a cisF? Ez olyan mint a cosX csak még nem ismerem?
2019. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magyarul írd már le!


Valami műcicis pasit akarsz?

2019. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyire kétségbe vagy esve hogy már az se számit hogy lány.
2019. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#7 Elcseszted a kérdésed, de értem mire gondolsz. Nem vagyok kétségbe esve, miből gondolod? Csak érdekelnek a társadalom e kis sarkában élő személyek is, nem mindenki annyira nyitott, lehet te se vagy, de tudod ez szubjektív, kinek mi. Eléggé elfogadó vagyok, ezért nem nagyon érdekel hogy az adott személy hogyan néz ki, vagy milyen neme van. Ha ez meg téged felidegesít, az a te dolgod, csak kérlek ne ócsárolj itt senkit, én nem ártottam neked.
2019. dec. 22. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Pszichiátrián. A bácsi mellett ülnek, aki Napóleonnak képzeli magát.
2019. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 fokerdesedben eleve MtF t keresel "cis"-kent

ami nagyon messze van a "mindegy"-tol

igy valami "bi-bi" kereses kozelitene meg amit akarsz, vagy nem tudom hogy jelzik a meg nyitottabbakat


amugy valoban magyarul is lehet, hiszen sokan onmagukkal sincsenek tisztaban es magukra ismerhetnek

2019. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbàld meg a homoszexuàlis vagy biszexuàlis kategóriàra kitenni a kèrdést, hàtha vàlaszolnak. Esetleg Tinderen próbàlkozz.
2019. dec. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!