Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet lányként egyedül discóba menni? Mármint tudom, hogy lehetséges, bárki odamehet :D csak össze lehet ott ismerkedni valakikkel, vagy sanszos, hogy egész este egyedül lennék?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan ismerkedjek egy ilyen helyen, ahol leginkább csak baráti/haveri társaságok vannak? Tudom, hogy a barátokat-haverokat kellene megfűzni, de ők vagy nem érnek rá, vagy nem szeretik az ilyen típusú helyeket, inkább csak úgy beülnének valahova, vagy már más programjuk van épp arra a napra.
2012. okt. 20. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy lány ne menjen egyedül ilyen helyekre. Főleg pasizni. Az olyan mintha felkínálnád magad.

Aztán összefutsz valami "jó kis" haveri társasággal akik már túl vannak pár liter pián és átmennek minden lukadon párszor.

2012. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, ilyen helyre mindenképp társasággal vagy barátnővel menj. Ha mindenképp pasizni akarsz, akkor néha válj le a többiektől és ülj a bárpultnál vagy táncolj egyedül. Ez nem bunkóság, csak magadra is gondolsz. Az biztos, hogy, ha a lány társasággal van, sokkal nehezebb. Már akinek persze, tisztelet a kivételnek.
2012. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2012. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmentem egyedül, de rossz ötlet volt. Sokáig egyedül ücsörögtem, később voltak, akik odajöttek hozzám, de hiába, mert nem igazán mertem ismerkedni így baráti háttér nélkül. Szerintem inkább találj valami ismerőst, vagy ismerős társaságot, akihez csatlakozhatsz.
2012. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyedül a saját érdekedben nem. Viszont nem csak discoban lehet ismerkedni.
2012. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkabb ismerkedj konyvtarban,de discoba ne menj egyedul!!!meg baratokkal sem veszelytelen a dolog-tudom,mert volt mar rossz estem ugy is,hogy nem egyedul mentem-de egyedul szerintem durvan veszelyes....
2012. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a helyekkel, hogy egyrészt nem tudsz normálisan beszélgetni, mert hangos a zene, másrészt, meg sok olyan pasi van, aki már részeg és lehet, hogy nem is látszik elsőre rajtuk, és az ilyeneknek már mindegy, hogyan néz ki a csaj, csak jól érezze vele magát.


Ráadásul az ember leblokkol (főleg, ha egyedül van), ha látja, hogy vannak nála sokkal csinosabb, miniszoknyás lányok is, akik után csorog a pasik nyála. Én legalábbis szinte mindig ezt tapasztaltam. Szerintem a disco tipikus "húspiac". Én nem ott ismerkednék a helyedben.

2012. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat-tapasztalatokat! :)


egyébként, nem konkrétan azért mennék, hogy ismerkedjek új emberekkel, tudom, hogy azt máshol is lehet. :D az ismerkedést arra értettem, hogy valakikhez "odacsapódni", vagy ellenni úgy valakikkel ott, mert ezt a típusú zenét (retro) nagyon szeretem, csak ha végig egyedül kell ücsörögnöm, akkor tök mindegy, milyen zene megy. :D

2012. okt. 20. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
De nincsenek barátaid/barátnőid, akikkel elmenj? Én sokkal jobban érzem magamat, sokkal jobban fel tudok oldódni olyan emberek társaságában, akiket ismerek, szeretek is. Bár te tudod, de ha még suliba jársz (gondolom igen), akkor ott bandázz, vagy szerezz barátokat és őket hívd el bulizni. Én vagy oda szoktam néha csapódni egy nagyobb társasághoz a suliban, vagy én szoktam másoktól segítséget kérni és barátságokat kötni. Ehhez pedig nem kell disco. Szerintem.
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

végigkérdeztem az összes szóbajöhető havert/barátot, és sokan dolgoznak a főiskola mellett, vagy épp örülnek, hogy otthon tölthetnek egy estét, mások nem bírják a discót, de sütizni beülnének..., vagy máshol van programjuk, vagy egyszerűen inkább otthon punnyadnak. akit lehetett, már megkörnyékeztem ezzel :D


de mondom, én nem barátokat szerezni szeretnék a discóban, csak jól érezni magam, és arra lettem volna kíváncsi, hogy lehet olyan, hogy csak odacsapódni egy társasághoz, ha jó fejek.

nyilván, nem azt szeretném, hogy megd*gjon egy sokfős srácbanda. :D

2012. okt. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!